Ekstrakonto Plus w Kredyt Banku

Prześwietlamy oferty

W ofercie Kredyt Banku znajduje się ciekawe konto osobiste, które oprocentowane jest wyżej, niż niejeden rachunek oszczędnościowy – bo 7% w skali roku. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej produktowi o nazwie Ekstrakonto Plus.

Założenie konta, a także jego prowadzenie jest całkowicie darmowe. Kredyt Bank nie wymaga dodatkowo od klienta deklaracji stałych wpływów. Do Ekstrakonta Plus wydawana jest darmowa karta debetowa VISA Kontakt, którą klient może otrzymać „od ręki” przy zakładaniu konta w oddziale. Jest jednak pewien haczyk – należy wykonać nią min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Inaczej przyjdzie nam zapłacić za plastik 5 zł/miesiąc. W zamian Kredyt Bank pozwala na bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo warto wspomnieć, że wszystkie przelewy krajowe wykonywane z Ekstrakonta Plus kosztują także 0 zł. Największym atutem tego rachunku jest jednak to, że oferuje on oprocentowanie 7% w skali roku. To bez wątpienia najlepiej oprocentowane konto osobiste na polskim rynku, jednak jak zwykle nie ma nic za darmo. Warunkiem otrzymania tak wysokiego oprocentowania zgromadzonych środków jest zgromadzenie na koncie nie więcej, niż 3 000 zł. Dla jednych to ogromna wada, jednak dla tych, których zarobki nie przekraczają średniej krajowej jest to najlepsza oferta w Polsce.

Dodatkowo Kredyt Bank kusi nowym klientów tym, że po założeniu Ekstrakonta Plus można otrzymać preferencyjnie oprocentowaną kartę kredytową na 9,99% w skali roku oraz limit kredytowy w koncie z oprocentowaniem jedynie 11,88%. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że reklama od dobrych kilku miesięcy działa jak należy, więc może czas pomyśleć o tym, by przenieść swoje konto osobiste do innego banku? W końcu grzech nie skorzystać z tak dobrych warunków, które szybko się nie powtórzą.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments