Bank Millenium

Złote karty kredytowe Banku Millenium

Prześwietlamy oferty

Nie ma co ukrywać, że Polacy z roku na rok posiadają w swoich portfelach coraz bardziej prestiżowe karty płatnicze. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej złotym kartom kredytowym oferowanym przez Bank Millenium.

Bank ma w swojej ofercie zarówno plastiki organizacji VISA, MasterCard, jak i bardzo rzadkie na polskim rynku karty American Express. Bez względu na to, na którą z nich się zdecydujemy, za jej wydanie nie zapłacimy ani grosza. Dodatkowo pierwszy rok użytkowania jest całkowicie za darmo. W kolejnych latach utrzymanie złotej karty Banku Millenium to koszt rzędu aż 200 , ale można uniknąć opłaty wykonując w ciągu roku transakcje bezgotówkowe na min. 36 000 zł. Dla jednych to z pewnością całkiem sporo (bo średnio 3 000 zł miesięcznie), ale coraz więcej osób wydaje tyle co miesiąc na bieżące utrzymanie – czyli jedzenie, opłaty czy podróże. W zamian za posiadanie złotej karty bank oferuje nam nie tylko wysoki limit kredytowy do 50 000 zł, ale także szereg darmowych ubezpieczeń. Korzystając z prestiżowego plastiku Banku Millenium klient dostaje do dyspozycji darmowy pakiet Concierge oraz Assistance Gold – który pozwala uzyskać pomoc w przypadku np. nagłej awarii w domu czy choroby. Dodatkowo do złotych kart dołączany jest pakiet Ubezpieczenie Podróży Zagranicznych, które automatycznie ubezpiecza nas oraz najbliższych w przypadku np. wypadku podczas zarówno krajowych, jak i zagranicznych wojaży. Warto wspomnieć o tym, że Bank Millenium premiuje osoby, które zdecydują się przenieść kartę kredytową z innego banku. Dzięki tego typu ruchowi otrzymamy w nowym banku oprocentowanie na poziomie 9,90% w skali roku przez pierwsze trzy miesiące użytkowania nowego plastiku.

Wygląda wiec na to, że stosunkowo droga i do niedawna dość niedostępna złota karta kredytowa może okazać się bardzo przydatna. Nie tylko z powodu wysokich limitów kredytowych, ale także dzięki szeregowi przydanych ubezpieczeń – niezbędnych w przypadku dalekich podróży czy zabezpieczenia sobie choć częściowo komfortu psychicznego podczas życia codziennego.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments