Nordea

Konto osobiste Nordea Spektrum – prześwietlmy je!

Prześwietlamy oferty

W ofercie dość mało znanego na polskim rynku banku – Nordea – znajduje się tanie i funkcjonalne konto osobiste – Nordea Spektrum. Przyjrzyjmy mu się nieco bliżej!

Założenie oraz prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, ale pod warunkiem że wpływy miesięczne wyniosą minimum 1 500 złotych. Jest więc to konto dedykowane dla osób, które pracują lub otrzymują sporą emeryturę/rentę. Nordea Spektrum oferuje darmowe przelewy internetowe. Klient nie zapłaci także za wydanie karty debetowej do konta. Jest to płaska VISA Electron z możliwością płatności na odległość, np. przez Internet. Ogromną zaletą jest to, że plastikiem tym wypłacimy bezpłatnie środki z bankomatów w całej Polsce, a także bankomatów banku Nordea zlokalizowanych w np. Szwecji czy Norwegii. Nordea jest z pewnością bankiem, którego klienci cenią sobie pełną kontrolę nad środkami, ponieważ w ramach konta Nordea Spektrum oferuje darmowe wyciągi oraz powiadomienia SMS. O rachunek można wnioskować zarówno przez Internet, jak i założyć go tradycyjnie – w placówce. Ten drugi sposób jest z pewnością szybszy, bo nie potrzebujemy oczekiwać minimum kilka dni na kuriera z przesyłką.

Konto Nordea Spektrum to ciekawa alternatywa dla osób, które szukają małego, cichego banku z pełną obsługą – zarówno przez Internet, jak i w placówce. Do tego rachunek ten jest praktycznie całkowicie darmowy (o ile go regularnie zasilamy wymaganą przez Nordea kwotą), dlatego też warto się skusić na niego choćby na próbę.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J-23
10 lat temu

Duży minus tego konta: logowanie do systemu oraz potwierdzanie operacji wymaga wpisania kodu cyfrowego (tak powinno być) ale… kody mam na karcie zdrapce.
Moge ewentualnie zamówić token (koszt 200zł)…