MultiBank

MasterCard Professional w MultiBanku – czyli karta kredytowa dla profesjonalisty

Prześwietlamy oferty

Osoby wykonujący wolny zawód w Polsce bardzo często są pomijane w ofertach bankowych. MultiBank postanowił jednak wprowadzić do swojej oferty specjalną kartę kredytową dla prawników, tłumaczy czy lekarzy – MasterCard Professional.

Plastik ten ma elegancki desing. Karta jest rzecz jasna wypukła. Oferuje dodatkowo możliwość płatności zbliżeniowych PayPass. Zadziwia z pewnością dostępny limit kredytowy, który może wynieść od 2 000 złotych do nawet 100 000 złotych. Wszystko zależy tak naprawdę jedynie od zdolności kredytowej właściciela karty. Na spłatę zadłużenia klient ma 54 dni – co jest umiarkowanym terminem na polskim rynku. Po tym czasie zadłużenie oprocentowane jest na jedynie 15,90% w skali roku. To niewątpliwie najtańsza oferta dla przedsiębiorców w naszym kraju. O ile przy kartach prestiżowych zdarza się, że oprocentowanie w skali roku jest jeszcze niższe, to w segmencie dla przeciętnego Kowalskiego taki poziom jest dosłownie nieosiągalny. Walutą dla transakcji zagranicznych przeprowadzonych za pomocą karty kredytowej MasterCard Professional jest euro. MultiBank kusi przedstawicieli wolnych zawodów między innymi tym, że za transakcje zagraniczne związane z przewalutowaniem kwoty zakupu nie pobiera żadnej prowizji. Warto zwrócić także uwagę na opłatę za wydanie plastiku – która wynosi 120 zł. Jeśli jednak w ciągu pierwszy trzech miesięcy posiadania karty dokonamy nią minimum transakcje bezgotówkowe, to bank nie pobierze od nas ani grosza. Dopiero po roku może nam policzyć 120 zł za posiadanie karty MasterCard Professional – ale tylko wtedy, gdy nie dokonamy nią co miesiąc zakupów na kwotę minimum 2 000 zł lub nie dokonamy 10 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Bez wielkiego wysiłku można więc posiadać ciekawą kartę w swoim portfelu.

Oferta MC Professional MultiBanku skierowana jest do właścicieli firm, którzy jednocześnie wykonują wolny zawód – czyli są np. adwokatami, biegłymi rewidentami, komornikami czy tłumaczami przysięgłymi. Zdolność kredytowa wyliczana jest bardzo elastycznie, na podstawie nawet umów o dzieło. Warto więc zajrzeć do MultiBanku i przyjrzeć się nieco bliżej tej karcie kredytowej, bo może być ona nie tylko darmowa, ale także przydatna przy zakupach zarówno na co dzień, jak i przy wyjazdach zagranicznych.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments