Alior Bank

Coraz więcej osób zakłada konto osobiste w Alior Banku

Konta Wiadomości

Z pewnością Alior Bank ma na dzień dzisiejszy wiele do zaoferowania zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowych. Konto osobiste oferowane przez ten bank bije jednak wszelkie rekordy popularności – przynajmniej jak na razie. W pierwszym półroczu tego roku założyło je bowiem ponad 200 000 osób.

Jego główne zalety to:

  • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
  • bezpłatne przelewy internetowe
  • bezpłatne prowadzenie rachunku
  • możliwość podpisania umowy konta przez Internet (potwierdzenia przelewem z innego rachunku bankowego klienta)
  • szeroki wybór kart debetowych (płaski MasterCard dostępny „od ręki” przy zakładaniu konta w oddziale, wypukły MasterCard bez PayPass, wypukły MasterCard z PayPass, wypukły MasterCard Wolrd, naklejka zbliżeniowa)
  • możliwość korzystania z przelewu natychmiastowego, dzięki któremu środki trafiają do odbiorcy w ciągu zaledwie kilku minut
  • możliwość korzystania z autodealingu
  • możliwość korzystania z lokaty nocnej (overnight)

Dodatkowo Alior Bank oferuje bezpłatny pakiet assistance i concierge „Pomocni Fachowcy”. Wystarczy zadzwonić na infolinię, jeśli np. zepsuła nam się pralka czy nie funkcjonuje nam kran, a bank sam przyśle fachowca. My zapłacimy jedynie za wykonaną usługę, bez żadnych dodatkowych kosztów. Od dziś pakiet ten został wzbogacony o porady prawne dostępne dla właścicieli konta osobistego w Alior Banku, a także specjalistyczną pomoc w podróży.

Nie ma co ukrywać, że Alior Bank jest obecnie jednym z nielicznych (o ile nie jedynym) banków na rynku, które starają się aktywnie o klienta. Dodatkowo stale poszerza on ofertę, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie – od korzystnych kont osobistych za niewielkie pieniądze (płatna jedynie karta debetowa), przez karty kredytowe, pierwszy w Polsce kantor wymiany walut prowadzony przez bank po ofertę dla firm.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
malgorzata
11 lat temu

polecam zalozeenie konta w tym banku