BPH

Kapitalne konto w BPH

Prześwietlamy oferty

Szukając ciekawej oferty konta osobistego warto wziąć pod uwagę wiele czynników. Choć darmowa oferta może być bardzo dobra, to nierzadko lepiej jest skusić się na coś płatnego – jak np. Kapitalne konto w BPH.

Rachunek ten jest co prawda płatny aż 9,99 zł miesięcznie, ale w ramach pakietu dostajemy szereg usług, za które w wielu bankach musielibyśmy i tak dopłacić. Należy do nich:

  • 0 zł za przelewy przez Internet, w placówce oraz przez telefon
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej
  • 0 zł za pakiet ubezpieczeń Assistance
  • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
  • 0 zł za bezpłatne wypłaty z bankomatów w całej Polsce

Powyższe pięć czynników sprawia, że opłata za Kapitalne konto jest w pełni uzasadniona. Warto podkreślić, że może to być rachunek wspólny – więc za 9,99 zł miesięcznie możemy dostać bezpłatne konto z bezpłatnymi transakcjami zarówno przez Internet, jak i w oddziale czy przez telefon, a także pakiet ubezpieczeń dla dwojga, darmowe zlecenia stałe i polecenia zapłaty – no i rzecz jasna dwie karty debetowe Maestro PayPass bez żadnych opłat. Oferta BPH wcale nie jest więc taka zła, jak ją malują – lub też jak wygląda na pierwszy rzut oka.

Czy warto się na nią zdecydować? Jeśli szukamy kompleksowej obsługi za niewielkie pieniądze (nie tylko przez Internet, ale także w oddziale czy przez telefon), a także potrzebny nam rachunek dla dwojga, to zdecydowanie Kapitalne konto może być nawet lepsze, od np. Konta bez Granic w PKO BP – nie wspominając o DBNet w Deutsche Banku (gdzie nic nie załatwimy w placówce – oprócz wpłat i wypłat w kasie rzecz jasna), czy MultiBanku (gdzie za bardzo podobny pakiet dla dwojga przy MultiKoncie My przyjdzie nam zapłacić prawie 30 złotych miesięcznie – bo niestety zarówno sam rachunek, jak i obie karty debetowe są słono płatne).

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments