BGŻOptima

BGŻOptima podwyższa oprocentowanie lokat

Lokaty Wiadomości

Od dziś poszło w górę oprocentowanie kluczowych lokat terminowych oferowanych przez BGŻOptima. Czyżby bank nadal miał chętkę na nowych klientów i ich pieniądze?

Co dokładnie się zmieniło w ofercie BGŻOptima?

  • Lokata bezkarna (na 3 miesiące) z oprocentowaniem 6,30% w skali roku została zastąpiona lokatą bezkarną (na 3 miesiące) z oprocentowaniem 6,50% w skali roku z kuponem
  • Lokata elastyczna (na 6 miesięcy) z oprocentowaniem 6,00% w skali roku została zastąpiona lokatą elastyczną (na 6 miesięcy) z oprocentowaniem 6,20% w skali roku

Na zmiany z pewnością nie mogą narzekać klienci, którzy zwłaszcza w czasie kryzysu chcą większego zarobku, niż zwykle. Czyżby bankierzy liczyli na środki, które miały powędrować np. do Amber Gold? Trudno powiedzieć, ale w każdym razie BGŻ zbroi się w pieniądze, aby być może rozpocząć w najbliższym czasie spektakularną akcję pożyczkową. Pytanie tylko po co, skoro KNF i tak kazał wdrożyć dość restrykcyjną politykę kredytową nawet dla osób pracujących na bezterminową umowę o pracę.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jola
11 lat temu

ciekawe czy to faktycznie aż tak zwiększy zysk.ja się ciągle za lokatami rozglądam ale wolałabym coś online. co jest dostępne i dobre w tej chwili?

Jack
11 lat temu

Niestety teraz zbyt dużo pracujemy i nie mamy czasu na latanie po oddziałach dlatego bankowość online zyskuje na popularności. Jeśli chodzi o lokaty to dobra ofertę ma getinonline. Nie trzeba mieć konta by założyć lokaty.