mBank

MasterCard Miles&More Premium w mBanku

Prześwietlamy oferty

Osoby często podróżujące po świecie powinny zainteresować się nową kartą kredytową mBank ze specjalnym programem premiowym – a konkretnie MasterCard Miles&More Premium.

Za wydanie tego plastiku trzeba zapłacić jednorazowo 10 złotych, ale jeśli klient dokona w ciągu roku 120 transakcji bezgotówkowych, to nie zapłaci za niego potem ani grosza. Możliwością zwalniającą z opłaty rocznej jest także wydanie w ciągu 12 miesięcy 60 000 złotych. W innym przypadku opłata wynosi aż 600 złotych rocznie. Na spłatę zadłużenia klient ma 54 dni – co jest dość słabym wynikiem, jak na kartę kredytową z tak wysoką opłatą roczną. Po tym czasie zadłużenie na karcie oprocentowane jest na 19,00% w skali roku. Jest jednak kilka rzeczy, które wyróżniają kartę MasterCard Miles&More Premium od innych plastików na polskim rynku. Np. to, że za każde wydane 3 złote otrzymujemy 1 punkt (a konkretnie milę) w programie Miles&More. Następnie uzbierane punkty (mile) można wymienić np. na bezpłatny bilet dla dwóch osób do Paryża czy bezpłatny pobyt w jednym z wiedeńskich hoteli. Trzeba jednak powiedzieć wprost, że nie jest to karta kredytowa dla przeciętnego Kowalskiego. Aby przynajmniej raz w roku uzbierać na bezpłatny przelot choćby do Berlina, trzeba wydać nią kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest więc to plastik dla aktywnych klientów mBanku, którzy wykonują >120 transakcji bezgotówkowych rocznie, a do tego dużo podróżują (a konkretnie latają) po świecie.

Warto dodać, że w pakiecie z kartą MC Miles&More Premium klient otrzymuje bezpłatne ubezpieczenie Travel World oraz obsługę Concierge – czyli indywidualnego konsultanta w mBanku, który może „od ręki” załatwić np. bilety na mecz. Dla lubiących płacić na co dzień zbliżeniowo kartą kredytową zaletą będzie także to, że plastik ten wyposażony jest w moduł płatności zbliżeniowych PayPass.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments