Lotos

Lotos wprowadza czytniki PayPass

Karty

Lotos pochwalił się dziś dziennikarzom, że na wszystkich stacjach giganta już za niedługo standardem staną się czytniki płatności zbliżeniowych PayPass. Pozwoli to na sprawne i przyjemne płatności za paliwo – i to nawet w kilka sekund.

„Czas na zapłatę za paliwo (zwłaszcza rano, gdy spieszymy się do pracy) powinien być ograniczony do minimum. Dzięki temu można powiedzieć, że montaż na wszystkich stacjach Lotosu czytników PayPass to swoisty strzał w dziesiątkę, bo karty z możliwością płatności zbliżeniowych to już w Polsce praktycznie standard” – mówią specjaliści.

Nowe terminale dostarczy Bank Pekao, który od 2004 roku obsługuje płatności kartami płatniczymi na stacjach Lotosu. Czy zostaną one przyjaźnie przyjęte przez kierowców? Z pewnością jak zwykle wszystko „wyjdzie w praniu”, ale spece od marketingu mówią, że PayPass na stacjach benzynowych Lotosu to po prostu odpowiedź na oczekiwania wielu klientów firmy. Już dziś zbliżeniowo można bez problemu zapłacić w większości kawiarni czy fast-foodów w całej Polsce – wszędzie tam, gdzie czas poświęcany na płatność za towar czy usługę odgrywa kluczową rolę. Nie trudno także o terminal PayPass np. w taksówce.

„Na dzień dzisiejszy wielu Polaków nadal ostrożnie podchodzi do płacenia zbliżeniowo swoją kartą płatniczą, ale z pewnością w ciągu najbliższych kilku lat ten sposób regulowania należności będzie tak samo popularny w kraju nad Wisłą, jak obecnie zwykłe płatności stykowe” – kwitują eksperci.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
piko
11 lat temu

Gdyby tylko benzynke mieli tansza, poki co jednak sobie z tym radze, dzieki karcie z Getin. 4,99 to calkiem dobra cena za litr