mBank i MultiBank zapowiadają rewolucję kredytową

Kredyty Wiadomości

Kupowanie przez Internet, sprawdzanie w sieci kursów walut, czy też nawiązywanie kontaktów towarzyskich z nieznajomymi, to tylko niektóre ze sposobów na wykorzystywanie sieci internetowej. Dzięki niej wiele kwestii formalnych, z którymi dotychczas zmagaliśmy się w przeróżnych instytucjach, może zostać załatwionych zdalnie. Nie trzeba już udawać się do banku, aby wykonać przelew, a nawet po to, aby zaciągnąć kredyt. Banki internetowe, w tym oczywiście mBank i MultiBank przekonują, że kredyt jest produktem, który śmiało można „zamówić” przez Internet, tak jak każdą inną rzecz. Dotychczas w mBanku i MultiBanku można było wziąć kredyt online wykorzystując kanał zdalny, ale tylko wtedy, gdy było się już klientem jednego z tych banków. Dziś jednak ma się to zmienić.

Pożyczki online dla każdego

Brzmi to trochę jak hasło reklamowe firmy parabankowej, ale w rzeczywistości odnosi się ono do instytucji bankowych, wspominanego mBanku i MultiBanku. Klienci wykorzystując bankowość internetową mogą zaciągnąć pożyczkę online, nawet bez konieczności posiadania konta w tych bankach. Właśnie wdrażane są wszelkie niezbędne procedury, aby uruchomić usługę kredytów online.

Oferta mBanku i MultiBanku

Marki detaliczne BRE Banku, mBank i MultiBank są nowoczesnymi instytucjami bankowymi, które starają się swą ofertą odpowiadać na oczekiwania klientów. Innowacyjne kredyty online wprowadzą rewolucję na polskim rynku kredytowym. Co więcej, banki te będą umożliwiały otrzymanie karty kredytowej w trybie zdalnym dla osób, które nie mają u nich kont.

Jeśli na ofertę pożyczki lub karty kredytowej online skusi się osoba nie będąca dotychczas klientem mBanku, wówczas bank otworzy dla niej standardowe eKonto, które jest bezpłatne. Można będzie je zamknąć bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłaty po spłacie pożyczki czy po wygaśnięciu okresu ważności karty kredytowej. Z kolei w MultiBanku w tej samej sytuacji będzie otwierany dla nowego klienta rachunek techniczny z podobnymi parametrami co eKonto w mBanku.

Dodatkowo, oba banki oferują w trybie zdalnym limit w koncie osobistym – wygodną formę kredytowania. Jednakże w tym przypadku klient będzie musiał zdecydować się na otwarcie standardowego konta w bankach, aby skorzystać z oferty zdalnej.

Jak szybko zaciągnąć kredyt w mBanku i MultiBanku?

Aby móc zaciągnąć kredyt, czy otrzymać kartę kredytową za pośrednictwem kanału zdalnego z MultiBanku i mBanku, klient musi wypełnić wniosek pobrany ze strony internetowej banku. We wniosku tym wpisuje m.in. takie informacje jak:
• Kwotę kredytu,
• Numer rachunku w innym banku, niezbędny do weryfikacji danych kredytobiorcy,
• Dane osobowe,
• Akceptację umowy.

Następnie, po wysłaniu wniosku kredytowego przez Internet, klient zostanie poproszony o dokonanie przelewu na wskazany rachunek w mBanku lub MultiBanku na kwotę 1 zł. Pozwoli to na weryfikację tożsamości klienta i jest jednoznaczne z akceptacją warunków umowy kredytowej. Kredyt uruchamiany jest niezwłocznie po tym, jak zestawione zostaną dane z wniosku i ze zlecenia. Jeśli są one takie same, klient może w krótkim czasie korzystać z środków kredytowych.

Szybka i prosta procedura kredytowa, brak zbędnych formalności i przede wszystkim brak konieczności wizyty w banku sprawia, że oferta mBanku i MultiBanku jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Oferta dla zewnętrznych klientów różni się jednak od tej, dla klientów stałych, związanych już z tymi bankami. Różnica dotyczy maksymalnej kwoty kredytu, która dla nowych klientów wynosi 20 tys. zł w kanale zdalnym.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments