mBank

MasterCard Credit Business w mBanku

Prześwietlamy oferty

Co prawda mBank nie oferuje na dzień dzisiejszy najlepszego konta firmowego na rynku, ale jednak warto zwrócić uwagę na firmową kartę kredytową, którą można uzyskać w tym banku.

Mowa dokładnie o MasterCard Credit Business. Maksymalny limit dla tego typu karty to nawet 100 000 złotych. Wszystko tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od zdolności kredytowej danego przedsiębiorcy. Zaletą jest niewątpliwie to, że za wydanie plastiku nie zapłacimy ani grosza. Natomiast jego użytkowanie, to już koszt rzędu 6 złotych miesięcznie. Okres bezodsetkowy wynosi zaledwie 54 dni – ale to raczej standard na rynku kart kredytowych dla firm. Po tym czasie zadłużenie na karcie jest oprocentowane na 20,00% w skali roku. Ciekawostką jest to, że mBank pozwala swoim klientom na uzyskanie firmowej karty kredytowej z limitem do 10 000 złotych bez żadnych zbędnych formalności. Wystarczy, że mamy czysty BIK oraz zdecydujemy się na założenie mBiznes konta. W takim przypadku wniosek o firmową kartę kredytową możemy złożyć nawet w dniu rejestracji przedsiębiorstwa. Tego typu udogodnienie to naprawdę rarytas na polskim rynku, ponieważ banki przeważnie wymagają, aby firma działała minimum rok, aby mogła starać się o jakikolwiek produkt kredytowy. Warto wspomnieć także o tym, że karta MasterCard Credit Business wyposażona jest w moduł płatności zbliżeniowych PayPass – co z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią nowinki techniczne i chcą szybko płacić za kawę czy poranną gazetę.

Analizując ofertę flagowej karty kredytowej dla przedsiębiorców w mBanku trudno dopatrzeć się poważniejszych haczyków. Dodatkowo o kartę można wnioskować już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej, więc nie musimy martwić się o bieżące finansowanie naszego biznesu.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments