PKO BP

PKO BP zwróci Ci 10% kwoty zakupów dokonanych przez Internet!

Banki Wiadomości

Nie trudno zauważyć, że od kilku miesięcy banki w naszym kraju coraz aktywniej walczą o klienta. Nic więc dziwnego, że polski gigant – PKO BP – wprowadził 10% cashback dla osób płacących kartą debetową przez Internet. Jest jednak kilka „ale”.

Warto zacząć od tego, że jest to jedynie chwilowa promocja – bo trwa od 1 października 2012 roku do 28 lutego 2013 roku. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że na skorzystanie ze zwrotu aż 1/10 wydatków poczynionych w sieci mogą liczyć jedynie osoby, które w dniach od 1 października 2012 roku do 16 listopada 2012 roku założą Konto dla Młodych przez Internet.

„Niewątpliwie wygląda na to, że PKO BP zaczyna coraz wyraźniej dostrzegać fakt, że bank nie może funkcjonować bez młodej krwi. Starzy klienci z roku na rok się w naturalny sposób wykruszają, a aby przyciągnąć nowych potrzeba naprawdę dobrej oferty – zwłaszcza, że np. osoby uczące się mają w czym przebierać” – mówią specjaliści.

Co prawda oferta aż 10% zwrotu wydatków od zakupów w sieci jest skierowana głównie do studentów (bo to dla nich dedykowane jest Konto dla Młodych), ale nie wykluczone że w najbliższym czasie tego typu promocja zostanie wprowadzona także dla innych klientów giganta. Jak na razie warto podkreślić, że i tak kwota miesięcznego cashbacku nie może przekroczyć dwudziestu złotych. Z jednej strony to niewiele, ale z drugiej lepsze to, niż nic.

„Od ponad roku zarząd PKO BP stara się coraz aktywniej zarządzać bankiem. Zmieniło się logo banku, wystrój oddziałów, a także oferta kont i kart płatniczych. Zwrot wydatków dla zakładających Konto dla Młodych jest kolejnym krokiem do przyciągnięcia nowych klientów. Czas pokaże, czy skusi ich to skutecznie do założenia konta w największym banku w Polsce” – komentują eksperci.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments