Inteligo

Inteligo wprowadza nowe funkcjonalności!

Banki Wiadomości

Już za kilka dni klienci jednego z największych banków internetowych w Polsce będą mieli do dyspozycji nowe funkcjonalności. Inteligo zamierza bowiem wprowadzić 30 października możliwość logowania do systemu dowolnym loginem nadanym przez klienta. Dodatkowo warto wspomnieć o zmianie strony logowania, która uzyska za dokładnie tydzień zupełnie inny wygląd.

„Inteligo niewątpliwie odczuwa odpływ klientów do Alior Sync, przez co razem z mBankiem próbuje nadgonić ostatnie zaniedbania w sferze funkcjonalności bankowych. Sęk w tym, że marka PKO BP już od kilku lat odstaje choćby nawet od ING czy Banku Millenium – nie wprowadza nowych funkcjonalności, nowoczesnych aplikacji mobilnych, ani wcale nie obniża kosztów podstawowych usług dla przeciętnego Kowalskiego” – mówią specjaliści.

Nie wróży to nic dobrego, ponieważ może okazać się, że już za niedługo Inteligo zostanie na szarym końcu. Zmiana strony do logowania, a także wprowadzenie tokena, aby wejść do systemu transakcyjnego może nie pomóc internetowemu gigantowi nie tylko w utrzymaniu przy sobie obecnych klientów, ale także w pozyskaniu kolejnych.

„Mamy kryzys, więc praktycznie każdy nie lubi wyrzuć pieniędzy w błoto. Polacy na dzień dzisiejszy wychodzą z założenia, że zarówno konto bankowe, jak i wydana do niego karta debetowa powinny być całkowicie darmowe. Dodatkowo standardem stały się bezpłatne przelewy międzybankowe czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (a czasem nawet i na świecie). Jeśli Inteligo nie pójdzie w tym kierunku, to kosmetyczne zmiany na stronie internetowej nie pomogą w szeroko pojętym marketingu” – tłumaczą eksperci.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments