Citi

MasterCard Business w Citibanku

Prześwietlamy oferty

Osoby poszukujące wygodnego finansowania dla swojej firmy powinny niewątpliwie zainteresować się kartą kredytową MasterCard Business oferowaną przez Citibank. Plastik ten może być szczególnie przydatny dla przedsiębiorców, którzy np. bardzo często zaopatrują się w rozmaitych hurtowniach, gdzie za towar można zapłacić kartą płatniczą.

MC Business oferowany przez Citi pozwala na odroczenie spłaty zadłużenia na nawet 54 dni. Po tym czasie zadłużenie na firmowej karcie kredytowej jest oprocentowane na 19,00% w skali roku – więc całkiem sporo, jednak dużo niżej, niż karty z tego segmentu dla klientów indywidualnych. Warto nadmienić, że karty dla małych i średnich firm w Citi banku mogą być wydane w wariancie:

  • Standard (karta niebieska)
  • Gold (karta złota)

Każdy więc znajdzie optymalne rozwiązanie do doraźnego finansowania swojej działalności gospodarczej. Co do opłat to są one tak naprawdę bardzo zmienne, ponieważ mogą wynosić od 0 zł do nawet 190 zł rocznie. Wszystko zależy od tego, jak bardzo nasza firma jest związana z Citibankiem. Jeśli posiadamy spore obroty na rachunku firmowym plus korzystamy np. z kredytu firmowego, to bardzo możliwe że bankier zwolni nas dożywotnio z opłaty za użytkowanie firmowej karty kredytowej.

Czy warto zdecydować się na tego typu kartę kredytową? Zdecydowanie tak – zwłaszcza jeśli podróżujemy służbową zagranicę. Należy pamiętać jednak o tym, że nie jest to karta do wyciągania z gotówki z bankomatu (minimalna opłata wynosi 9 zł). Warto mieć to na uwadze, by nie narazić się na zbyteczne koszty.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments