karta

Karta płatnicza z wyświetlaczem?!

Karty

Choć wydawać by się mogło, że to swoista pieśń przyszłością, to już za niedługo (bo w grudniu) będziemy mieli okazje używać kartę płatniczą z wbudowanym wyświetlaczem – i to w Polsce!

„To co jeszcze kilka lat temu wydawało się być fantastyką obecnie staje się faktem. Już za niecały miesiąc na rynek wejdzie Getin Up – nowy bank Leszka Czarneckiego, który z pewnością zamiesza na polskim rynku usług finansowych” – mówią specjaliści.

Cały projekt był utrzymywany w ścisłej tajemnicy, przez co dopiero kilka dni temu wyszło na jaw, że grupa Getin szykuje się do wprowadzenia na polski rynek nowej marki. Co ciekawe – Getin Up ma mieć w swojej ofercie najnowszą kartę płatniczą z wbudowanym tokenem i kilkoma innym funkcjonalnościami. To będzie pierwszy tego typu plastik w Polsce. Czy jednak zostanie pozytywnie przyjęty przez klientów?

„Stale dążymy do tego, by karta płatnicza mogła np. integrować w sobie zarówno kartę debetową i kredytową. Dodatkowo miło by było sprawdzić stan konta bez zaglądania do banku przez Internet. Wygląda na to, że już za niedługo te pobożne życzenia staną się rzeczywistością – i to w jednym z banków, który będzie działał w kraju nad Wisłą” – komentują eksperci.

Z pewnością będzie nam potrzeba przysłowiową chwilę, aby oswoić się z nową nowinką techniczną, ale jeśli Getin Up rzeczywiście za raptem dwa tygodnie wejdzie na rynek z przełomową kartą płatniczą, to niewykluczone że zabierze klientów Alior Sync czy choćby nawet mBankowi – choć tak naprawdę wszystko zależy od tego, czy konto bankowe oraz karta debetowa w nowym banku będą w pełni darmowe czy też nie.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jola
9 lat temu

no i bardzo fajny pomysł :) widzę że getin, w którym mam konto od jakiegoś czasu, wpada na nowe pomysły, super!

Ewelina
9 lat temu

mi się bardzo podoba karta PKO BP dobro procentuje tj. karta affinity w ramach której bank rezygnuje z części swoich dochodów i możesz wybrać jedną z 4 inicjatyw charytatywnych. JA wspieram ekologie. Karta tez jest urocza bo ma serduszko:-)

MAgda
MAgda
8 lat temu
Reply to  Ewelina

Ta karta to bardzo fajna sprawa, można kontrolować cały czas stan swojego konta. Nie jednokrotnie zastanawiałam się ile mam jeszcze na koncie w trakcie zakupów. Z tego co wiem to teraz mają promocje i można taniej założyć taką kartę.