PKO BP stawia własna wpłatomaty

Choć wiele osób uparcie twierdzi, że PKO BP jest dinozaurem polskiej bankowości, to wygląda na to, że zarząd największego banku w Polsce zamierza zerwać z tym stereotypem. PKO BP oznajmił, że zamierza stawiać własne wpłatomaty, a także specjalne bankomaty dla osób niewidomych lub niesłyszących.

„Nareszcie ktoś pomyślał o tych, którzy pomimo problemów ze wzrokiem lub słuchem także chcą korzystać z bankomatów” – zachwalają specjaliści.

Specjalne bankomaty PKO BP będą posiadać oznaczenia językiem Braille’a między innymi na klawiszach, a także gniazdo słuchawkowe, które pozwoli niedosłyszącym na wygodne korzystanie z maszyn najpopularniejszego banku w Polsce. Czyżbyśmy mieli do czynienia ze swoistym przełomem na polskim rynku?

„Choć wydaje się, że specjalne bankomaty i własna sieć wpłatomatów to niewiele, to wbrew pozorom nie jest to standard – i to nie tylko w Polsce. Dlatego też wielkie pochwały dla zarządu PKO BP, który nareszcie pomyślał o tym, by postawić na ulicach maszyny, dzięki którym wygodnie i szybko wpłacimy gotówkę na konto nawet w środku nocy” – mówią eksperci.

W końcu z tego typu maszyn mogą od dawna korzystać klienci choćby nawet mBanku czy ING. Nareszcie nadszedł czas na PKO BP – bank, który do tej pory nie za bardzo dbał o swoich klientów. Wszystko jest się zmienia – także banki, które w czasie kryzysu muszą coraz bardziej zabiegać o potencjalnego, jak i pozyskanego już klienta.


  1. niech się rozwijają ale teraz przyszłość to bankowość wirtualna. i jak się okazuje można w tej kwestii coś jeszcze poprawić: poradnikinwestowania.pl/2012/11/banki-w-sieci-nie-jest-zle-ale-mogloby-byc-lepiej/

    Odp.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Tagi