Getin Online

10% w skali roku na koncie oszczędnościowym Super Saver w Getin Online

Prześwietlamy oferty

Można powiedzieć, że banki w Polsce wprowadziły ostatnimi czasy swoistą modę na oszczędzanie. Oddają dany procent za zakupy internetowe czy podwyższają oprocentowanie dla regularnie zasilanych kont oszczędnościowych. Za ciosem poszedł także jeden z „klonów Leszka Czarneckiego” – Getin Online – który wprowadził ostatnio rachunek oszczędnościowy Super Saver z oprocentowaniem 10% w skali roku.

Aby jednak skorzystać z tej oferty trzeba założyć w pakiecie konto osobiste, zwane Kontem Swobodnym, które musi być zasilane co miesiąc wynagrodzeniem w kwocie minimum 1000 złotych. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że aby Konto Swobodne było całkowicie darmowe klient musi wykonać wydaną do niego kartą debetową transakcje bezgotówkowe na minimum 500 złotych miesięcznie. W innym wypadku przyjdzie mu zapłacić aż 9,99 zł miesięcznie za posiadanie Konta Swobodnego. Warunki te co prawda psują trochę ofertę konta oszczędnościowego Super Saver, ale w końcu czego nie robi się dla aż 10% w skali roku? Jest jednak pewien dodatkowy haczyk dotyczący tego konta oszczędnościowego – może być ono zasilane maksymalnie kwotą 2 000 złotych miesięcznie. Nie skorzystają więc na nim osoby z pokaźnymi oszczędnościami, a jedynie ci, którzy zamierzają przez najbliższy rok intensywnie oszczędzać. Podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego Super Saver obowiązuje bowiem przez 12 miesięcy od wpłynięcia na Konto Swobodne pierwszego wynagrodzenia. Szkoda, że za rok raczej będzie trzeba poszukać czegoś nowego – ale w końcu jak mawiają niektórzy: „darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda”.

Warto się spieszyć z założeniem promocyjnego rachunku oszczędnościowego w Getin Online, ponieważ z pewnością chętnych nie brakuje, a oferta może być limitowana. Miejmy nadzieję, że potrwa jak najdłużej, bo obecnie to najlepsza opcja dla osób, które w trudnych czasach chcą zaoszczędzić parę groszy na dobry procent.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments