pieniądze

2013 rokiem rewolucji bankowej

Konta

Czas mija nieubłaganie. Już za miesiąc z ogonkiem rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który jest niewątpliwie bardzo interesujący, bo będzie obfitował w nowinki na rynku bankowym.

Nieco wcześniej, bo rzekomo już w grudniu tego roku ma pojawić się na rynku Getin Up – bank utrzymywany do niedawna w ścisłej tajemnicy, który ma konkurować z Alior Sync czy nowym mBankiem. Nowy projekt Leszka Czarneckiego ma być nie tylko całkowicie wirtualny, ale także wprowadzić na polski rynek nowinki, które obecnie są tylko marzeniem – np. kartę z wyświetlaczem, na którym np. możemy sprawdzić aktualny stan konta. O Alior Sync już co nieco wiemy, bo bank działa od dobrych kilku miesięcy (i to raczej z sukcesem), ale na początku przyszłego roku ma pojawić się pakiet poprawek, który jeszcze bardziej zrewolucjonizuje projekt Aliora. Bankierzy nie chcą jednak zdradzać szczegółów dotyczących tego wdrożenia. Nieco więcej wiadomo natomiast na temat nowego mBanku, który ma się pojawić w pierwszym kwartale przyszłego roku. Trochę późno, ale niewykluczone że dzięki temu oszczędzi swoim klientom niedoróbek, z jakimi mieliśmy do czynienia po starcie Alior Sync.

„Choć na polskim rynku aż roi się od nowych projektów bankowych, to niewątpliwie najbardziej oczekiwanym jest mBank 2.0., który ma zrewolucjonizować sposób postrzegania banku wirtualnego nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Dwanaście lat temu twórcy „kwiatka” rzeczywiście doprowadzili do rewolucji na rodzimym podwórku wprowadzając darmowe konto bankowe z bezpłatną kartę debetową, tanią kartą kredytową i szeroką paletą produktów dodatkowych – w tym także ubezpieczeń pojazdów. Czy uda im się dokonać drugi raz takiego samego przełomu? Przekonamy się już za cztery miesiące” – mówią specjaliści.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
arczi
8 lat temu

Czasy ciezkie, wiec lepiej byc zabezpieczonym w postaci odlozonego kapitalu. Nie chce ryzykowac, wiec wolne srodki inwestuje w lokaty z skoku chmielewskiego. Na obecna chwile dla mnie to najlepsza opcja

jola
8 lat temu

ja wiem czy rewolucji, raczej przemyślanych działań. a już na pewno tak jest jeśli chodzi o getin i L.Czarneckiego :) widać, że wie co robi i dąży konsekwentnie do celu. za to go podziwiam.