Credit Agricole

Srebrna karta kredytowa w Credit Agricole

Prześwietlamy oferty

Szukając karty kredytowej z niewygórowanym limitem dla przeciętnego Kowalskiego warto zajrzeć do jednego z oddziałów Credit Agricole, gdzie można dostać ciekawy plastik w niskiej cenie.

Srebrna karta kredytowa w Credit Agricole może zostać wydana klientowi z logiem VISA lub MasterCard – według jego uznania. Oba plastiki są wypukłe, a także posiadają możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych w technologii PayWave lub PayPass. Limit srebrnej karty może wynieść aż 20 000 złotych, więc z pewnością wystarczy na codzienne wydatki czy nawet jakieś większe szaleństwa. Na spłatę zadłużenia klient ma 54 dni w ramach grace period. Po tym czasie zadłużenie jest oprocentowane na 22,80% w skali roku (w przypadku transakcji bezgotówkowych) lub 23,80% w skali roku (w przypadku transakcji gotówkowych). Nie ma co ukrywać, że są to jedne z najwyższych stawek na rynku. Rekompensuje to jednak fakt, że srebrna karta kredytowa Credit Agricole jest wydawana na pierwszy rok za darmo. Po tym czasie zapłacimy za nią:

  • 0 zł – w przypadku dokonania w ciągu ostatnich 12 miesięcy transakcji na min. 10 000 zł
  • 35 zł – w przypadku dokonania w ciągu ostatnich 12 miesięcy transakcji na min. 6 000 zł
  • 65 zł – w przypadku mniej aktywnego korzystania z karty kredytowej

Jeśli więc ktoś wydaje ok. 1 000 zł miesięcznie kartą kredytową na bieżące wydatki, a także spłaca całość zadłużenia w ramach okresu bezodsetkowego, to niewątpliwie srebrna karta kredytowa Credit Agricole może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. W innym przypadku lepiej poszukać czegoś lepszego (czytaj: tańszego).

Kliknij i zamów kartę kredytową Credit Agricole!

VISA/MasterCard Silver Credit Agricole

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alek
10 lat temu

karta kredytowa to swojego rodzaju troche pulapka. Trzeba jej czesto uzywac aby za nia nieplacic…. W sumie to nie dla mnie, dlatego na swieta bralem jednorazowa pozyczke w skoku chmielewskiego, a odpuscilem sobie wziecie karty