FM Bank

Konto firmowe Pomocna Dłoń w FM Banku

Prześwietlamy oferty

Szukając taniego (czytaj: darmowego) rachunku firmowe warto skierować swe kroki np. do FM Banku, który ma w swojej ofercie bardzo korzystne konto Pomocna Dłoń. Co w nim dokładnie ciekawego?

Warto zacząć od podstaw, czyli opłat, a kształtują się one następująco:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku bieżącego w PLN (jeśli raz w miesiącu zrealizujesz przelew do Urzędu Skarbowego lub ZUS oraz utrzymasz średnie saldo na swoim rachunku w wysokości 1 000 zł)
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty debetowej do rachunku firmowego
  • 0 zł za przelewy internetowe do innych banków (300 w miesiącu)

Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że jeśli saldo na naszym koncie firmowym wyniesie pomiędzy 5 000 zł, a 10 000 zł, to FM Bank oprocentuje nasze środki na 6% w skali rok – i to bez żadnego zamrażania funduszy! W innym przypadku (gdy kwota na koncie jest mniejsza lub wyższa, niż podane widełki) bank nie naliczy nam ani grosza odsetek na rachunku bieżącym dla firm. Ciekawą opcją może być także uruchomienie jednego z pakietów za:

  • od 35 zł miesięcznie – pakiet windykacyjny (prawna obsługa wierzytelności naszej firmy)
  • od 55 zł miesięcznie – pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna dla Ciebie, Twojej rodziny, a nawet Twoich pracowników)
  • od 195 zł rocznie – pakiet prawny (pomoc w sporządzaniu umów, wypełnianiu deklaracji podatkowych itp.)

Szczerze mówiąc trudno obecnie o lepszą ofertę dla przedsiębiorstw (zwłaszcza tych małych), które liczą każdy przysłowiowy grosz wydawany na usługi bankowe (i nie tylko). Warto więc przemyśleć sprawę, bo tak dobrego warunki prowadzenia konta firmowego w FM Banku mogą nie trwać wiecznie.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
konrad
10 lat temu

dla firm widzę coś się dzieje w kwestii bankowości, za to dla klientów indywidualnych szału nie ma..jakiś czas temu zdecydowałem się na konto skarbonkowe w getinie i to był strzał w 10-tkę choć było to już któreś z kolei.

Tomek
Tomek
10 lat temu
Reply to  konrad

W Gettinie? Strzał ale chyba w tył głowy, przecież Gettin Bank to najgorszy syf na rynku wystarczy poczytać fora jak ładują ludzi…masakra