Lokata bankowa z gwarantowaną premią 50 zł dla każdego!

Banki Lokaty Prześwietlamy oferty Świadomy klient

Idea Bank od 08.09.2014 oferuje naprawdę świetną ofertę, na której można bardzo dużo zaoszczędzić i zarobić co nieco pieniędzy. Osoby, które wezmą udział w tej promocji będą mogły zyskać 50 złotych za założenie najwyżej oprocentowanej lokaty na rynku, pośród innych banków komercyjnych. Jeżeli bank oferuje dodatkowe środki finansowe za założenie tak wysoko oprocentowanej lokaty to nie sposób ich nie wziąć. Dodatkowe pieniądze do zdobycia wynikają z promocji „Lokata z premią”. Warunki, które trzeba spełnić są naprawdę bardzo proste, a poza samą lokatą nie trzeba zakładać żadnych dodatkowych produktów.

Zgarnij prawie 30% w skali roku na lokacie Happy!

Jedynym ograniczeniem, które może przeszkodzić w założeniu tej lokaty jest fakt, że można ją założyć tylko raz, będąc przy tym nowym klientem Idea Bank. Dlatego osoby, które są już klientami banku, albo wcześniej skusili się na ofertę lokaty Happy niestety nie będą mogli skorzystać z promocji. Oczywiście zawsze możecie trochę pokombinować i poszukać kogoś kto za Was założy lokatę. Najlepiej żeby w takim przypadku była to osoba, której ufacie.

>> Załóż lokatę i odbierz 50 zł premii!

Kasa na świętaMinimalna kwota, którą ulokujecie na lokacie Happy to tysiąc złotych, a maksymalna to 10 tysięcy. Czas trwania tej lokaty wynosi 3 miesiąca. Łatwo można policzyć, że gdy zainwestuje się kwotę minimalną to pieniądze, które się otrzyma będą wynosić 10 złotych na rękę, a jeżeli zainwestuje się kwotę maksymalną to wyjdzie nieco ponad 100 złotych netto. Gdy doliczy się do tego premię w wysokości 50 złotych to okaże się, że oprocentowanie w pierwszym przypadku wyniesie 29,6% brutto, zaś w drugim 7,46%. Tak dobrej oferty nie znajdzie się na rynku, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że nie trzeba zakładać tutaj żadnych dodatkowych produktów. Kolejną bardzo istotną zaletą tej lokaty jest to,ze można ją założyć przez internet, a ponadto środki finansowe wrócą po trzech miesiącach na to samo konto, z którego został dokonany przelew.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z Lokaty z Premią?

Żeby wziąć udział w promocji „Lokata z Premią” jest wymagana rejestracja na stronie promocji i podanie swojego adresu e-mail. Dodatkowo można zauważyć, że organizatorem promocji jest Agora. Wystarczy przyjrzeć się temu co jest napisane obok checkboxów, które można znaleźć na stronie promocji. Oczywiście wymagane jest tylko wyrażenie zgody w jednym z trzech, który mieści się najwyżej, reszta nie jest istotna.

Gdy już zarejestrujecie się, to na Wasz adres e-mail przyjdzie wiadomość, w której będzie mogli znaleźć link aktywujący konto utworzone na stronie promocji. Warto tutaj zwrócić uwagę, że nie jest to konto w banku, a jedynie kolejny krok, który trzeba zrobić, aby konto móc założyć. Po aktywacji konta następną rzeczą, którą będzie musieli zrobić to wejść w specjalny link do promocyjnej wersji Lokaty Happy.

Kolejne etapy już są dosyć standardowe, ponieważ trzeba podać swoje dane osobowe oraz sumę jaką chcecie wpłacić na lokatę. Regulamin zakłada, że każda osoba, która chce założyć konto powinna zmieścić się w ciągu jednej, 30 minutowej sesji. Kiedy złoży się wniosek to następnie na swoją skrzynkę mailową powinno otrzymać się informację o przelewie, który musicie dokonać po to, aby móc założyć lokatę. Wniosek będzie ważny przez okres 14 dni, dlatego jeżeli nie macie aktualnie pieniędzy na koncie, to nic nie szkodzi. Żeby założyć konto na stronie promocji macie czas do 5 października.

Aby założyć lokatę (i odebrać 50 zł!) kliknij w poniższy baner.

Kiedy otrzyma się premię za założenie konta?

Po spełnieniu wszystkich warunków i założeniu lokat do 10 listopada otrzymacie maila, który poinformuje Was o przyznanej premii. Wtedy będzie trzeba uzupełnić swoje dane na stronie promocji. Będziecie mieli 20 dni na uzupełnienie tych informacji. Kiedy tego dokonacie to do 5 grudnia otrzymacie przelew na podany przez Was rachunek.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments