Załóż lokatę z bonusem 60 zł i wygraj iPhone 6!

Banki Lokaty Prześwietlamy oferty Świadomy klient

W ostatnim czasie można zauważyć wręcz szturm jeżeli chodzi o bombardowanie potencjalnych klientów różnymi bonusami i promocjami. Tak jest właśnie tym razem. Meritum Bank idąc śladem Idea Bank oraz lokaty Happy z bonusem 50 złotych, dodaje do swojego produktu, czyli lokaty 5% również bonus, jednak tym razem jest on w wysokości 60 złotych. 55 złotych jest całkowicie gwarantowane i zyskuje się je za samo założenie konta, zaś kolejne 5 otrzymacie za skorzystanie z aplikacji mobilnej Meritum Mobilny. Warunki, które trzeba spełnić w tym przypadku są naprawdę banalne. Dlatego tym samym, jeżeli posiadacie wolne środki finansowe to warto bliżej przyjrzeć się tej ofercie.

Meritum Bank i Comperia

Cała akcja promocyjna jest organizowana podobnie jak to było w przypadku Idea Banku, tylko że zamiast Idea Banku jest Meritum Bank, a zamiast Agory jest Comperia. Comperia jest firmą, którą zapewne część osób, które interesują się finansami kojarzy. Znana jest ona przede wszystkim z tego, że co jakiś czas oferuje naprawdę ciekawe produkty, które są upiększone dodatkowymi bonusami w postaci chociażby środków finansowych. W tym przypadku do lokaty 5%, która jest najlepszą ofertą na rynku dorzucone zostało 60 złotych, które można zgarnąć bez jakiegokolwiek wysiłku.

Jak wygląda lokata w Meritum Bank?

Warunki lokaty są bardzo proste:

 • Czas trwania lokaty wynosi 2 miesiące
 • Lokatę należy założyć korzystając z tego odnośnika
 • Oprocentowanie lokaty to 5% w skali roku
 • Wysokość kwoty, którą można wpłacić wynosi od 1000 do 10 000 złotych
 • Założenie lokaty trwa kilkanaście minut
 • Być nowym klientem banku

Warunki, które trzeba spełnić są wręcz banalne w tym przypadku. Dlatego każda osoba, która nie posiadała wcześniej konta w tym banku powinna się zainteresować jego utworzeniem. Zaś jeżeli mowa o koncie to warto tutaj zwrócić na to uwagę, ponieważ będzie ono niezbędne do tego, aby zyskać bonus w wysokości 60 złotych i w ogóle założyć lokatę.

Jak prezentuje się konto w Meritum Bank?

Rachunek w Meritum Bank, a dokładniej Proste Konto Osobiste to jedno z najlepszych kont, które można znaleźć na rynku. Bardzo dużo osób decyduje się na założenie go, nawet bez jakichkolwiek promocji. Dlatego założenie tego konta nie powinno być zbytnim problemem, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę to, że można je bezproblemowo zamknąć, gdy otrzyma się już swoje pieniądze. Ponadto trzeba też wspomnieć, że podobnie jak lokatę konto można założyć bezproblemowo w kilka minut i nie potrzeba do tego wizyty kuriera. Warto przyjrzeć się warunkom konta w Meritum Bank:

 • Darmowe prowadzenie konta
 • Bezpłatne korzystanie, wydanie i obsługa karty
 • Przelewy w kraju za 0 złotych
 • Darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce
 • Otrzymujecie na start debet w wysokości 60 000 złotych

Jak otrzymać bonus w Meritum Bank?

Comperia Bonus 2
Comperia Bonus 2

Aby skorzystać z oferty promocyjnej i zyskać bonus to w okresie od 24 września do 31 października trzeba założyć lokatę, korzystając z tej strony. Samo założenie konta będzie wiązać się z gwarantowanym zyskiem na poziomie 55 złotych Jeżeli chcecie zyskać ponadto kolejne 5 złotych będziecie musieli pobrać aplikację mobilną o nazwie Meritum Bank Mobilny. Po zainstalowaniu jej na swoim smartfonie, albo tablecie będzie trzeba do dnia 3 grudnia 2014 roku dokonać przelewu na dowolną sumę. Przelew, który zostanie wysłany przy pomocy tej aplikacji może być zarówno przelewem wewnętrznym tak jak i przelewem wychodzącym. Pieniądze zostaną przelane do 24 grudnia na Wasze Proste Konto Oszczędnościowe. Warto pamiętać o tym, że bank zaznaczył, iż oferta jest limitowana, a co za tym idzie uiścił sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji. Dlatego jeżeli chcecie zyskać darmowe pieniądze nei ma co czekać. Im szybciej założycie, tym lepiej.

Zgarnij iPhone’a 6 z Meritum Bank!

Wszyscy nowi klienci, którzy założą konto oraz lokatę w Meritum Bank będą mogli wziąć udział w losowaniu najnowszego modelu smartfona od firmy Apple, czyli iPhone’a 6, który na dzień dzisiejszy jest wart około 3 tysięcy złotych. Wystarczy skorzystać z tej strony i założyć konto, a będzie się miało szansę na wygranie najnowszego modelu telefonu wprost od firmy Apple.

Ile można zarobić na lokacie w Meritum Bank?

Lokata 5% w Meritum Bank jest sama w sobie godną uwagi ofertą, zaś jeżeli doda się do tego jeszcze bonus w wysokości 60 złotych to zobaczy się, że aktualnie na rynku nie znajdzie się lepszej oferty. Jeżeli zainwestujecie najniższą możliwą sumę pieniędzy, czyli tysiąc złotych to Wasze efektywne oprocentowanie wyniesie 40,05%, a kwota wraz z odsetkami będzie wynosić 66,75 złotych. Zaś gdy zdecydujecie się na ulokowanie sumy rzędu 10 000 złotych to kwota z odsetek wraz z bonusem wyniesie 127,50 złotych, przy efektywnym oprocentowaniu na poziomie 7,65%. Jak zapewne możecie zauważyć nie są to małe kwoty, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że lokujecie swoje pieniądze tylko i wyłącznie na 2 miesiące. Dlatego wszystkie osoby, które nie posiadają tam jeszcze konta powinny naprawdę zastanowić się nad skorzystaniem z tej oferty promocyjnej.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
8 lat temu

Po ostatnich zmianach związanych z obniżeniem stóp procentowych, oprocentowanie lokat pewnie zmaleje.