Lokata 6% na 3 miesiące do 20 tys od „Znanego polskiego banku”

Banki Finanse osobiste Lokaty Prześwietlamy oferty

Na rynku lokat co jakiś czas można dostrzec sytuacje, w której to zmieniają się zasady gry. Jakby nie patrzeć to tak sporego poruszenia na rynku jeszcze dawno nie było. W tym przypadku sytuacja jest dosyć niecodzienna, a to z tego względu, że do czynienia ma się z lokatą oprocentowaną na 6%, z depozytem maksymalnym do 20 tysięcy złotych i minimalnym od tysiąca złotych i z okresem trwania, który wynosi 3 miesiące. Parametry prezentują się bardzo dobrze, zwłaszcza gdy porówna się to do innych ofert tego typu. Okazuje się jednak, że aktualnie nie wiadomo jaki bank stoi za tym wszystkim. Można przypuszczać że jest to szerzej zakrojona akcja marketingowa, która ma na celu wypromować tę ofertę. Na stronie oferty można przeczytać tylko i wyłącznie taką wzmiankę, iż jest to „znany, polski bank”, nic więcej na jego temat nie wiadomo.

Link do ANKIETY, która uprawnia do założenia lokaty na 6% »

Jak wygląda proces zakładania konta?

  • Cała kwestia związana z zakładaniem lokaty rozpoczyna się od wzięcia udziału w ankiecie, w której trzeba udzielić odpowiedzi na kilka prostych badań.
  • Następnym krokiem będzie podanie wszystkich swoich danych i wyczekiwanie na e-mail zwrotny.
    Po zweryfikowaniu swojej tożsamości, trzeba odebrać komunikat, w którym będzie napisane, że bank skontaktuje się z Wami w ciągu 20 dni.
  • Złożyć wniosek o utworzenie konta najpóźniej do 23:59:59, 15.03.2015 roku.
  • Zawrzeć umowę z bankiem najpóźniej do 23:59:59, 25.03.2015 roku.
  • Po założeniu z konta skorzystać z lokaty oprocentowanej na 6%

W regulaminie można przeczytać, że zawarcie umowy następuje:

Za zawarcie umowy rachunku bankowego uważa się moment otrzymania przelewu weryfikacyjnego przez Bank, do którego Polecany Nowy Klient złożył wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego, a w przypadku wysyłki umowy kurierem otrzymanie przez Bank podpisanej umowy rachunku bankowego.

Link do ANKIETY, która uprawnia do założenia lokaty na 6% »

Konkurs z nagrodami
Organizatorzy całego przedsięwzięcia zdecydowali się również zaoferować klientom konkurs z nagrodami, który będzie polegał na polecaniu oferty jak największej ilości osób. Na razie nie wiadomo dokładnie jak to będzie wyglądało, wiadomym jest tylko tenże fakt, że każda osoba, która założy konto, będzie posiadała specjalny link, który będzie musiała rozesłać po jak największej ilości osób. Dany klient, który zdoła zebrać największą ilość zarejestrowanych użytkowników z jego linku otrzyma najlepszą nagrodę. Osoby o słabszych wynikach, będą dostawać względnie mniej wartościowe nagrody. Sam konkurs zostanie rozstrzygnięty 31 marca 2015 roku, czyli w momencie, gdy etap zakładania kont będzie już zakończony i każdy będzie wiedział jaki bank stoi za tym przedsięwzięciem.

Nagrody, które można wygrać w konkursie:
a) TV 65″ Samsung UE65HU7200 , o wartości 9 163,50 zł, który zostanie przyznany za I miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 1 018,00 zł (słownie: tysiąc osiemnaście złotych)
b) Telefon Samsung GALAXY Note 4, o wartości 2 816,70 zł, który zostanie przyznany za II miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 313,00 zł (słownie: trzysta trzynaście złotych)
c) Tablet Samsung GalaxyTab S 10.5, o wartości 2 115,60 zł, który zostanie przyznany za III miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 235,00 zł (słownie: dwieście trzydzieści pięć złotych)
d) Telefon Samsung Galaxy S5, o wartości 1 906,50 zł, który zostanie przyznany za IV miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 212,00 zł (słownie: dwieście dwanaście złotych)
e) Telefon Samsung Galaxy Alpha, o wartości 1 869,60 zł, który zostanie przyznany za V miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 208,00 zł (słownie dwieście osiem złotych)

Link do ANKIETY, która uprawnia do założenia lokaty na 6% »

Dodatkowo w regulaminie można przeczytać czym jest ta nagroda pieniężna:

Nagroda pieniężna, o której mowa w § 4 ust. 3 nie będzie wypłacana Zwycięzcom Konkursu, lecz zostanie pobrana (potrącona) przez Organizatora jako zryczałtowany podatek, o którym mowa w art. 41 ust. 7 w związku z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments