Jak kupować taniej? Jest na to rozwiązanie – e-kupony! Część 3

Wiadomości

North Fish

Kolejną ciekawą aplikacją przeznaczoną na urządzenia mobilne jest Fishbony – przygotowana przez PryC. Znajdziemy tam zdecydowanie najwięcej kuponów rabatowych na smażoną rybkę. Ciekawostką jest to, że aplikacja pozwala przeglądać kupony w formie tekstowej lub graficznej. To spora oszczędność dla osób korzystających z internetu mobilnego – znacznie zmniejsza zużycie transferu. Podczas składania zamówienia wystarczy pokazać pracownikowi kupon z interesującym nas produktem. Aplikacja dostępna jest dla użytkowników systemu Android. Zadbano jednak o to, by można było pokazać kupon dzięki aplikacji WEB.

Telepizza i KFC

Nie mniej wartościowe są promocje oferowane przez Telepizzę oraz KFC. Być może nie ma ich tak dużo i nie pojawiają się równie często co te oferowane w McDonald’s, ale kiedy już się są to warto z nich skorzystać – zwłaszcza gdy jesteście fanem pieczonych kurczaków lub świetnie przygotowanej pizzy. Zarówno aplikacja KFC, jak i Telepizza dostępna jest tylko na systemy Android oraz iOS. Warto jednak zauważyć, że podczas składania w przypadku Telepizzy istnieje potrzeba stworzenia konta w serwisie i podania numeru telefonu.

Qpony i Droply

Jeżeli nie interesuje was żadna z powyższych aplikacji, to być może Qpony i Droply okażą się być strzałem w dziesiątkę. Obydwie aplikację pełnią funkcję agregatorów z praktycznie wszystkimi kuponami, jaki można znaleźć w sieci. Qpony pozwala cieszyć się rabatami z m.in. McDonald’s, Subway, Da Grasso, Starbucks, Burger King, Fishbony, North Fish, KFC, sieciach handlowych IKEA, Vision Express, United Colors of Benetton, Diverse, 4F, KappAhl. Znajdziecie w niej także dużo promocji do kin, punktów usługowych, czy sklepów internetowych. Jest tego naprawdę sporo i wszystko znajdziemy w jednym miejscu – wygoda. Aplikacja dostępna jest dla użytkowników systemu Android, iOS i Windows Phone.

Droply jest bardzo podobne do Qpony z tą jednak różnicą, że oferuje dużo więcej rabatów do sklepów markowych – wśród nich znajdziemy takie marki jak H&M, Reserved, Orsay, Zara, Stradivarius, C&A, Venezia, Pull&Bear, Mohito, Zalando, answear.com. Oczywiście, nie zabrakło także kuponów do restauracji i kawiarni – McDonald’s, Subway, Burger King, KFC, Pizza Hut, North Fish oraz Starbucks. Aplikacja dostępna jest dla użytkowników Androida oraz iOS. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z wersji webowej.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments