Darmowe pożyczki online – gdzie szukać bezpiecznych ofert?

Nie ufasz firmom pożyczkowym i nie wierzysz w darmowe chwilówki? A może właśnie na takie oferty polujesz? Zobacz, jak znaleźć bezpieczne pożyczki online za darmo i jak zweryfikować firmę pożyczkową.

Darmowa pożyczka online – czy to w ogóle możliwe?
Konkurencja na rynku szybkich pożyczek rośnie. Po wprowadzeniu ustawy antylichwiarskiej z rynku zniknęło aż 21 firm, dlatego najwięksi pożyczkodawcy, rywalizują o przejęcie nowych klientów.

Najprostszym (i zarazem najbardziej lubianym przez pożyczkobiorców) sposobem na podniesienie atrakcyjności oferty jest darmowa pożyczka online. Jak szukać takich ofert?

Jak znaleźć darmowe pożyczki online?
By znaleźć darmowe pożyczki online, najlepiej jest na bieżąco śledzić ofertę firm pożyczkowych, ale to rozwiązanie wydaje się bardzo czasochłonne, dlatego warto korzystać z wszelkiego rodzaju zestawień i rankingów pożyczek.

Niektóre firmy, jak np. Pożyczkomat.pl (https://www.pozyczkomat.pl/) oferują darmowe pożyczki online wszystkim nowym klientom. Za 0 zł można pożyczyć do 1500 zł.

Jeżeli jesteś już klientem Pożyczkomat.pl lub nie udało Ci się uzyskać darmowej pożyczki w tej firmie, skorzystaj z pomocy stron, które automatycznie porównują oferty wielu pożyczkodawców na raz i wysyłają Twój wniosek do tego, który zaproponuje najkorzystniejsze warunki. Porównywarka pożyczek pomoże Ci znaleźć najtańszą (jeśli nie darmową) ofertę.

Jak sprawdzić wiarygodność pożyczkodawcy?
By zweryfikować wiarygodność firmy pożyczkowej i jednocześnie bezpieczeństwo naszej transakcji, warto wziąć pod uwagę następujące aspekty:

  • Czy firma należy do Związku Firmy Pożyczkowych?
  • Czy nie widnieje na czarnej liście ostrzeżeń KNF?
  • Czy informacje na temat całkowitego kosztu pożyczki i dokumenty, takie jak: Regulamin, Ogólne Warunki Umowy, Tabela Opłat i Prowizji są łatwo dostępne na stronie pożyczkodawcy?
  • Jak szybko można się skontaktować z przedstawicielami firmy (mailowo lub telefonicznie)?

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki dużo łatwiej jest stwierdzić, czy firma u której zamierzamy wziąć pożyczkę jest wiarygodna i uczciwa. Niestety nie zawsze można ufać opiniom w Internecie, ale na szczęście jest dużo innych sposobów, by wybrać rzetelnego i sprawdzonego pożyczkodawcę.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o