Pediatra 24h Warszawa

Pediatra 24h Warszawa

poradniki Uroda i zdrowie

Wizyty lekarza pediatry- od 8.00 do 21.00, siedem dni w tygodniu, przez cały rok i cały czas!!! Zapraszamy na wizyty domowe lekarza pediatry w Warszawie siedem dni w tygodniu, przez 365 dni w roku! Nasza wizyta lekarska zostanie zrealizowana w ciągu 60 minut od wezwania. Już nie musisz czekać w długich kolejkach, po kilka godzin dziennie. Oferujemy Ci pełen zakres profesjonalnych usług.

 

Wizyty lekarza pediatry- od 8.00 do 21.00, siedem dni w tygodniu, przez cały rok i cały czas!!!

Pediatra 24h Warszawa
Pediatra 24h Warszawa

Zapraszamy na wizyty domowe lekarza pediatry w Warszawie siedem dni w tygodniu, przez 365 dni w roku! Nasza wizyta lekarska zostanie zrealizowana w ciągu 60 minut od wezwania. Już nie musisz czekać w długich kolejkach, po kilka godzin dziennie. Oferujemy Ci pełen zakres profesjonalnych usług.

Pediatra 24h Warszawa

Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz aplikację LekarzOBOK, wykonasz szybki przelew online i już po około 60 minutach Twoje dziecko będzie w pełni przebadane przez wykwalifikowanego lekarza pediatrę. Dzięki aplikacji możesz śledzić całą drogę, jaką pokonuje lekarz do Twojego domu. Gwarantujemy Ci całkowite bezpieczeństwo oraz poufność Twoich danych osobowych. Nasi lekarze mają wysokie kwalifikacje oraz bardzo duże doświadczenie zawodowe. Największym atutem naszej firmy to wybitni specjaliści, którzy tworzą ciepłą i pełną zaufania atmosferę. Na bieżąco nasi lekarze przechodzą szereg szkoleń. Dla nas dobro naszych pacjentów jest najważniejsze. Nasze usługi świadczymy na jak najwyższym poziomie. Zapewniamy kompleksową usługę, a mianowicie: diagnostykę, profilaktykę, a także leczenie różnego rodzaju schorzeń. Nasi lekarze do każdego pacjenta podchodzą z pełną życzliwością w sposób indywidualny. To, co nas wyróżnia, to szczególna więź pomiędzy lekarzem a pacjentem, a także zrozumienie jego potrzeb oraz wszelkich obaw i wątpliwości.

Troska o zdrowie dzieci jest dla nas najważniejsza. Podczas wizyty domowej zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem większości chorób wieku dziecięcego. W tym infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych, układu moczowego, a także układu pokarmowego. Specjalizujemy się także w diagnostyce i leczeniu różnego rodzaju chorób alergicznych, stanów gorączkowych, chorób neurologicznych czy nawet zaburzeń odżywiania. Ponadto zapewniamy wizyty profilaktyczne kontrolujące stan zdrowia dzieci oraz okresowe bilanse rozwoju dziecka. Pamiętamy także o przestrzeganiu obowiązkowych szczepień ochronnych w określonych terminach naszych małych pacjentów.
Nasza aplikacja LekarzOBOK jest nowoczesna i innowacyjna.

Oferujemy wizyty domowe w przystępnych cenach dla wszystkich. Cena wizyty jest z góry ustalona, także nic Cię nie zaskoczy. Zero niespodzianek!

Od poniedziałku do piątku koszt wizyty domowej to tylko 185 złotych. Natomiast w sobotę, niedzielę i święta to tylko 245 złotych. Kolejny pacjent podczas tej samej wizyty ma duże zniżki. To tylko 80 złotych od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty, niedziele i święta koszt takiej wizyty domowej wynosi tylko 120 złotych. Oferujemy także wizyty kontrolne w ciągu 10 minut od pierwszej wizyty domowej.

Koszt takich wizyt to:

– od poniedziałku do piątku 150 złotych/ wizyta kontrolna w ciągu 10 dni oraz

– w soboty, niedziele i święta 205 złotych/ wizyta kontrolna w ciągu 10 dni.

Wizyta domowa poza Warszawą, czyli do 10 kilometrów, wynosi tylko 245 złotych.

Potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz zamówić wizytę? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 533 999 800.
Zapraszamy lekarzy do współpracy z naszą firmą. Zostań naszym lekarzem i zarabiaj pieniądze, kiedy chcesz.

Od naszych lekarzy oczekujemy:
– lekarzy specjalistów pediatrii, medycyny rodzinnej,
– wysokiej kultury osobistej,
– umiejętności dobrej komunikacji z pacjentem,
– doświadczenia zawodowego,
– lekarzy, którzy posiadają zarejestrowaną indywidualną praktykę lekarską,
– lekarzy, którzy będą pracować według standardów Rady Programowej, czyli będę poddawać się różnym pakietom szkoleń itp.
– pełnej poufności danych osobowych pacjenta.

Naszym lekarzom gwarantujemy:
– pełen pakiet szkoleń według najnowszych standardów,
– bardzo atrakcyjne stawki oraz elastyczny grafik pracy,
– w 100 procentach gwarantujemy uwzględnianie planów prywatnych oraz zawodowych,
– nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za cały proces księgowania. Lekarz nie ponosi żadnych kosztów z tym związanych,
– rozliczamy się zawsze na początku każdego miesiąca, po obopólnym uzgodnieniu.

Artykuł powstał dzięki portalowi lekarz obok

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments