Brother GTX czyli technologia druku bezpośredniego

Tusze Drawsko Pomorskie

zachodniopomorskie

Wśród najnowszych innowacji zawartych na zbyt przez markę Brother można nazwać nową drukarkę daną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej pierwszymi postaciami są bardzo silne tempo tekście i stosunkowo niskie koszty eksploatacji.

Tusze Ińsko

Producent napisałem na całkowicie nowatorskie rozwiązania w charakterze mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały dopasowane do zamieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania wyraża się z dwóch głowic drukujących, z jakich wszystka ma cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze
tusze

Drukarka Brother GTX cechuje się tym, że biała głowica została umieszczona przed głowicą CMYK, a drukowanie może podejmować się w poszczególnym przebiegu. Zmienia to faktycznie tempo drukowania. Innym ciekawym wyjściem jest oryginalny system bezpieczeństwa głowicy przed zasychaniem atramentu na powierzchni głowicy. Ważnym wyjściem jest jeszcze cyrkulacja białego atramentu aktywna cały czas w stylu czuwania. Układ podawania atramentu jest przestrzegany przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w roli cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w procesach powodujących go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Małe koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w zestawieniu z systemem zamykania głowic na mokro zapewnia mniejsze koszty eksploatacji, ponieważ procesy zbierania się pozostały w sumie zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje niewiele pracy. Na zredukowanie kosztów eksploatacji wpłynęło także zastosowanie innowacyjnych tuszów. Wiadomo jak jakaś inna technika, wygoda i nowoczesność jest znajomą cenę, jaką trzeba zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z obecną drukarką Brother GTX pojawiły się nowe atramenty do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę polecającą się większą gęstością. Nowe atramenty do drukarki tekstylnej cechuje się niższą opłatą i pełniejszą skalą kolorów plus są bardziej pewne na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający zgodność z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z zmianie jest nieco duża konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale wprowadzając na targ inne urządzenia. Brother broni się natomiast bardzo małą ceną wydruku i dużą wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z rodziny Innobella.

Tekst zamieszczono przy pomocy z Brother GTX