Czy bardziej lubimy dostawać czy dawać prezenty?

Czy bardziej lubimy dostawać czy dawać prezenty?

zkupy

W każdej kulturze istnieje rytuał obdarowywania ludzi prezentami. We współczesnym świecie jest bardzo rozpowszechnione dawanie sobie prezentów z różnych okazji. Kupujemy prezenty na święta, z okazji urodzin, rocznicy ślub, albo na Walentynki.

Czy bardziej lubimy dostawać czy dawać prezenty?

Nieważne jaka to jest okazja, prezenty są zawsze mile widziane. Lubimy dostawać je, ale jeszcze bardziej prezenty lubimy dawać. Obdarowywanie kogoś, gdy widzimy jego iskierki w oczach i nieudawane szczęście – wyzwala w nas uczucia nie do wyrażenia słowami.

Prezenty dla pań i panów

Z kobietami nie ma problemu jeśli chodzi o wybór prezentów. Jest cała gama dostępnych produktów, łącznie z kwiatami i czekoladkami, które mogą uszczęśliwić kobietę. Oczywiście, gdy prezent jest adekwatny do sytuacji. Liczą się intencję, ale również pewien wysiłek związany ze znalezieniem odpowiedniego prezentu. Panie uwielbiają kwiaty, zapachy i biżuterię, może to trochę uproszczona wersja, ale na pewno można z niej skorzystać.

Prezenty dla mężczyzn również muszą być wybierane mądrze. Czy każdego można uszczęśliwić tym samym? Z pewnością nie. Panowie to zazwyczaj świadomi swoich preferencji odbiorcy, dlatego aby wybrać dla nich odpowiedni prezent należy się im przyjrzeć, posłuchać, dowiedzieć czym się interesują, co lubią itp. Zawsze na topie są kosmetyki. Ale już nie każdy zapach można podarować danemu mężczyźnie. Jeżeli chcemy sprezentować wodę toaletową czy perfumy koniecznie musimy wiedzieć jakie zapachy lubi potencjalny obdarowany. Kosmetyki do higieny osobistej typu żele pod prysznic, balsamy jeżeli są spakowane w odpowiednie zestawy będą również miłym prezentem. A jeśli nie kosmetyki to co?

Podpowiedzią są zapewne zainteresowania osoby dla której chcemy coś kupić. Prezenty dla mężczyzn to często elektroniczne gadżety. Czasami mogą to być książki lub płyty z ulubioną muzyką. Co prawda dostęp w dzisiejszym świecie do nowości muzycznych mamy przez internet, nie zastąpi to jednak profesjonalnie wydanej płyty. Wszyscy mają telefony komórkowe, więc ciekawym prezentem może być etui spersonalizowane , które będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Docenią je panowie, dla których telefony są ważnym elementem ich wizerunku. Jakie inne prezenty dla mężczyzn zostaną przez nich docenione? Eleganckie koszule, krawaty czy zabawne T-shirty na pewno ucieszą niejednego. Ale hitem okazują się elektryczne golarki. W zależności od zasobności portfela możemy wybrać model skromniejszy lub urządzenie wielofunkcyjne, które goli, obcina, przycina brodę i ma jeszcze inne dodatkowe funkcje. Panowie golą się zazwyczaj codziennie więc taki prezent jest godzien uwagi. Z biżuterii przede wszystkim zegarki byłyby odpowiednie jako prezenty dla mężczyzn.

Ważne, aby obdarowywany czuł, że prezent jest dawany z serca, a nie z przymusu. Wówczas nawet jak nie będzie w 100% trafiony, zadowolenie nie zmniejszy się. Dawanie prezentów to jedna z lepszych tradycji, które pielęgnowane są od pokoleń. Warto je kultywować i sprawiać radość obdarowanemu, ale również sobie.

Więcej informacji
Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.forhim.pl/ na której znajdują się prezenty i gadżety dla mężczyzn.
0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments