Co jest bardziej opłacalne dla Twojej firmy - zakup samochodu czy jego leasing?

Co jest bardziej opłacalne dla Twojej firmy – zakup samochodu czy jego leasing?

Polecane i promocje

Posiadanie samochodu od zawsze było Twoim marzeniem, jednak nie masz wystarczających środków na jego zakup? Nic trudnego – skorzystaj z atrakcyjnych ofert leasingowych z gwarancją stałych i korzystnych stawek! Zapraszamy!

Co jest bardziej opłacalne dla Twojej firmy – zakup samochodu czy jego leasing?

Właściciele firm, pracownicy, a także osoby fizyczne zdają sobie sprawę z tego jak istotnym aspektem codziennego funkcjonowania jest mobilność. Człowiek musi każdego dnia przemieszczać się do pracy, szkoły czy także sklepu. Korzystanie z komunikacji miejskiej w wielu przypadkach jest koniecznością, która odbiera komfort i dobre samopoczucie. W takich sytuacjach należy przygotować się na tłok, a także często zdarzające się spóźnienia.

Brak punktualności może źle wpłynąć na wizerunek, dlatego chcąc tego uniknąć warto wyposażyć się w pojazd. Jest to środek, dzięki któremu możliwe jest dostanie się do wybranego miejsca w dowolnych godzinach przy zachowaniu wysokiej jakości życia i wygody. Zakup środka trwałego wiąże się jednak z koniecznością poniesienia wysokiego kosztu jednostkowego. Nie każda osoba dysponuje takimi środkami bądź chęcią nabycia produktu. Odpowiedzią na te oczekiwania i potrzeby jest bez wątpienia leasing samochodu osobowego, który umożliwia korzystanie z pojazdu, jednak bez konieczności stawania się jego właścicielem. Przez okres trwania umowy odbiorca ma pełne prawa do samochodu. Jest to świetna propozycja dla osób, które chcą często dokonywać zmiany auta, gdyż po zakończeniu zobowiązania można bez konsekwencji zrezygnować z przywilejów bądź wykupić samochód w niższej cenie.

Osoby zainteresowane tego typu rozwiązaniem dokonujące selekcji proponowanych ofert powinny skupić się przede wszystkim na posiadanych możliwościach oraz predyspozycjach. Chcąc zawrzeć zobowiązanie konieczne jest ustalenie wysokości wpłaty wstępnej, regularnych rat, a także planowanej wartości wykupu po zakończeniu zobowiązania. Przedsiębiorstwem, które jest w stanie pomóc podczas doboru oferty jest CLS. Firma posiada ogromne doświadczenie w świadczeniu usług takiego charakteru, a także posiada wystarczającą wiedzą na temat najważniejszych potrzeb oraz oczekiwań petentów. Atutem, który powoduje, że przedsiębiorstwo zyskuje coraz większą popularność i zaufanie jest owocna współpraca z kilkoma instytucjami finansowymi, co przekłada się na możliwość negocjowania składek oraz warunków leasingu samochodu osobowego używanego dla odbiorców.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments