Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Praktyka w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z lokalnej marki na bazie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Polski mają zdolność oficjalnej praktyki w regionach Unii Europejskiej przez Polskę? Dużo osób planuje takie pytanie, że prosto jest ubiegać się o naszą wizę niż o wizę innego świata z Organizacji Europejskiej.

Rzecz w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wycieczki do Niemiec pracownika polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Razem z całą zasadą wiza do aktywności w wolnym kraju UE nie zapewnia możliwości praktyki w żadnej spośród nich. Znaczy to, że jeśli otrzymasz polską wizę do sztuce także nie będziesz szedł w Polsce, będzie to naruszeniem prawa. Tak dlatego, zgodnie z naszą wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, tylko taka wiza nie daje odpowiednia do poważnego stanowiska w kolejnych krajach UE. Tak to polskie ustawodawstwo nie pozwala na stanowisko w Niemczech w planie osiągnięcia wizy roboczej do Polski. To mówi, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś robić w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jakiegoś państwa UE mają prawo delegować swoich pracowników do pozostałych krajów w kontraktu z potrzebą produkcji. Należy mieć, iż nie wszystkie kraje UE używają tę decyzję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z decyzją i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wycieczki do Niemiec pracownika polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wycieczki do Niemiec pracownika polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Własna spółka, w jakiej wykonywa obywatel Ukrainy, zatrudnia gościa na wycieczkę służbową (do lekturze / oferowania usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez naszą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Człowiek jest dostarczany do prowadzenia pewnej funkcji w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na jaki potrafi zostać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza że stanowić oczywista: – przez 180 dni (na podstawie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (prawo na rzecz wydane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w końcu odbycia podróży służbowej do Niemiec w przeciągu roku, będzie silna tylko 3 miesiące.

Głównym powodem takiej wypraw jest porozumienie między naszą firmą oraz marką w Niemczech. Aby przeprowadzić taką podróż służbową, pracownik musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, które stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z pełnej Polski.

By zdobyć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do zapoznania dokumentów, wśród których istotne są: pozwolenie na rzecz w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa między firmami polskimi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką nazwą i delegowany pracownik i pozostali.

Należy jednocześnie zauważyć, że ambasada zastrzega sobie podstawa do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments