Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Pozostałe

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin także na zbycie kasowym, jak a na zbycie kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z urzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% i że dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z jeszcze większą presją sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały wysyłane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin że posiadać przed sobą dalsze i silne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została zasłonięta przez strefę oporu tworzoną na minimach z okresu wakacji, co sprawiłoby korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo wąskim niedźwiedzim kanale. W rezultacie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od miesiąca) i traci od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu idąc do wybicia okrągłego oparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action widziane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które wychowywały się poprzedniego lata. Niskie wolumeny, brak nowych środków docierających do ekosystemu oraz duże rozwoje rynku prac, złota oraz obligacji, wszystko to daje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w firmie inwestycyjnej Arca.

Jak zwykle w przypadku kryptowalut, analitycy są znaczny kłopot z określeniem co jest głównym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu myśli na koniec kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Kraj Materiału będzie wspierał rozwój technologii blockchain to kolejne działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy gospodarczy w tej cechy świata wystosowali ostrzeżenia wzywające do zaprzestania prac na zbycie kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments