Targi żeglarskie

Targi żeglarskie

Warto przeczytać

Każdego roku organizowane są w naszym kraju targi z branży żeglarskiej. Większość z nich odbywa się cyklicznie. Największe i najbardziej rozpoznawalne odbywają co roku w Warszawie. Najciekawsze w Giżycku. Co znajdziesz na targach i jakie firmy spotkasz dowiesz się z artykułu.

Targi Wiatr i Woda.
Cykliczna impreza odbywająca się corocznie w Warszawie przyciąga tłumy gości. W większości są to żeglarze z zamiłowania oraz osoby powiązane z branżą stoczniową – jachtową. Osoby zwiedzające mogą zapoznać się z nowinkami na rynku i zobaczyć na żywo to co do tej pory widzieli tylko w wersji elektronicznej. Każdy kto przyjdzie na targi może zasiąść za sterem nowoczesnej motorówki, ekskluzywnego jachtu czy żaglówki. Zainteresowanie jest bardzo duże, o czym świadczą spore kolejki osób oczekujących by wejść na pokład. Na podstawie długości kolejki do danego stanowiska możemy wnioskować o renomie i atrakcyjności danej firmy. Wśród wystawców co roku ciekawą ofertę przedstawia każdego roku firma Mazuria. W ofercie posiada bogate wyposażenie łodzi i jachtów. Począwszy od knag, kotwic, poprzez artykuły bezpieczeństwa typu kamizelki i kapoki asekuracyjne, aż po silniki stacjonarne i zaburtowe. Wśród prezentowanych silników dostępne są takie potęgi jak : Honda, Suzuki, Lombardini, Selva oraz Hyundai. To właśnie duże jachty i silniki do nich budzą największe zainteresowanie wśród odwiedzających targi.

Jaka odzież dla żeglarza?
Na targach nie brakuje wystawców odzieży dla żeglarzy. Wśród nich możemy wymienić takie marki jak Gill Marine, DAD, Hally Hansen, North Sails, czy legendarny Henri Lloyd.
Przeczytaj także artykuł https://e-biznes.pl/odziez-zeglarska-dla-aktywnych wprowadzający w świat miłośników sportów wodnych. Będąc na targach można przymierzyć oferowane kurtki, sztormiaki, kombinezony. Sprawdzić jak na nas leżą, w jakim kolorze wyglądamy i czujemy się najlepiej. Żadne zdjęcia w sklepie internetowym i katalogach nie zastąpią możliwości osobistego przymierzenia okularów żeglarskich. Dobrze dopasowane okulary sprawią, że będziemy profesjonalnie chronieni przez szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dodadzą uroku i wdzięku. Nie ma co ukrywać, w okularach musimy czuć się komfortowo. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat okularów słonecznych i dowiedzieć się jakie wybrać przeczytaj artykuł http://www.gdansk4u.pl/okulary-zeglarskie-jakie-wybrac. Targi to wyjątkowa okazja by porównać w jednym miejscu produkty kilku producentów. Żaden sklep tego nie oferuje, gdyż na co dzień renomowane marki, których sklepy są dystrybutorami, konkurują ze sobą. Poza tym sklepy żeglarskie są rozsiane po całej Polsce i trudno będąc w jednym mieście sprawdzić pozostałe oferty.

Pozostałe targi żeglarskie.
Niewątpliwie targami żeglarskim, które warto zaszczycić swoją obecnością są Mazurskie Targi Sportów Wodnych w porcie Stranda Giżycko. Port Stranda położony jest nad malowniczym jeziorem Kisajno i przyciąga wystawców z całego kraju. Giżyckie targi to nowości na rynku, konkursy dla wystawców i osób zwiedzających. Co wyróżnia imprezę żeglarską organizowaną każdego roku pod koniec lata w Giżycku? Targi odbywają się w porcie żeglarski co daje możliwości praktycznego przetestowania jachtów żaglowych i motorowodnych. Każdy zainteresowany może osobiście sprawdzić nie tylko jak wygląda na żywo jacht na zewnątrz oraz wewnątrz, ale także jako sternik sprawdzić jego walory podczas praktycznego rejsu. To niewątpliwie największą zaleta targów w porcie Stranda. Oprócz stanowisk sklepów żeglarskich oraz wystawców jachtów nie brakuje ofert prywatnych. Żeglarze oferują po sezonie wyprzedaż swojego używanego sprzętu motorowodnego i wyposażenia żeglarskiego.
Kolejną imprezą żeglarską jest Boatshow. Targi skupiają ponad 100 wystawców z Polski i za granicy oraz około 8 000 klientów. Boatsho to także premiery jachtów motorowodnych i żaglowych. Na targach obecne są także firmy czarterujące i szkoleniowe.
Ponad 90 % polskiej produkcji jednostek pływających sprzedawana jest za granicą. Targi są doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą oraz nawiązania relacji biznesowych i rozwoju w ekspansji na nowy rynki zagraniczne.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments