polskie

Polskie kurorty: Busko

Pozostałe

To wspaniałe uzdrowisko, na terenie którego każdy turysta znajdzie dla siebie coś ciekawego. Busko-Zdrój to coś więcej, niż tylko znany kurort.

Polskie uzdrowiska: Busko

To także bardzo chętnie zwiedzana przez krajoznawców miejscowość o charakterze turystycznym. Busko-Zdrój to świetne zagospodarowanie, a zwłaszcza rewelacyjna baza noclegowa. To modne uzdrowisko może się poszczycić znaczną ilością pensjonatów, w których turyści mogą znaleźć tanie noclegi. W uzdrowisku tym czekają również wspaniałe sanatoria, które są bardzo chętnie odwiedzane przez pacjentów z całej Polski.

Busko-Zdrój to bardzo dobre uzdrowisko, na terenie którego leczone są przede wszystkim schorzenia o charakterze reumatycznym oraz choroby narządów ruchu. Busko jest zarazem niezwykle istotnym ośrodkiem turystycznym na mapie województwa świętokrzyskiego. Miłośnicy zabytków mogą tu zwiedzić m. in. rewelacyjny Park Zdrojowy oraz wiele ciekawych domów. Zachwyca także dawny kościół Norbertanek oraz wzniesiony z drewna kościół św. Leonarda. To atrakcje, którym na pewno warto się tu dokładniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments