Niedziela handlowa. 10 maja Biedronka umożliwia zrobienie zakupów

Niedziela handlowa. 10 maja Biedronka umożliwia zrobienie zakupów

Aktulności

W 2020 roku jest tylko siedem niedziel handlowych. W maju nie ma żadnej z nich. Tymczasem Biedronka umożliwiła swoim klientom zrobienie zakupów. Sprawdź, w których miastach zrobisz zakupy w niedzielę 10 maja.

Niedziele handlowe 2020

Niedziela 10 maja nie jest niedzielą handlową. W maju tego roku nie ma żadnej niedzieli, podczas której sklepy są otwarte. W całym roku jest tylko siedem niedziel handlowych. Trzy z nich już minęły, przed nami jeszcze cztery – jedna w czerwcu, jedna w sierpniu i dwie w grudniu.
Zakupy w Biedronce w niedzielę 10 maja

Biedronka umożliwiła swoim klientom robienie zakupów również w niedziele, które nie są handlowe. Jest to możliwe dzięki aplikacji Glovo. Klienci mogą kupować, nie wychodząc z domu, a zakupy zostaną i dostarczone pod wskazany adres.

Zakupy w niedzielę, która nie jest niedzielą handlową można robić w 16 miastach w Polsce. Z aplikacji Glovo można korzystać, robiąc zakupy łącznie w 200 sklepach Biedronka w takich miejscowościach jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Płock, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn i Lublin.

Biedronka rozpoczęła współpracę z Glovo miesiąc temu. Cały czas powiększa też liczbę produktów, które można nabyć za pomocą aplikacji. Kupować możemy więc zarówno produkty spożywce, jak i kosmetyczne. Klienci Biedronki, korzystający z aplikacji Glovo, nie muszą się też martwić, że ominie ich jakaś promocja. Ceny produktów kupowanych stacjonarnie w sklepie są bowiem identyczne, jak ceny przy zakupach przez Glovo.

W niedzielę 10 maja można więc zrobić zakupy w Biedronce. W ten sposób Biedronka obeszła zakaz handlu w niedzielę.

 

źródło wp.pl

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments