Jak znaleźć pracownika z Ukrainy bez wychodzenia z domu?

Jak znaleźć pracownika z Ukrainy bez wychodzenia z domu?

Warto przeczytać

Wypróbuj Internetową Giełdę Pracy dla Ukraińców i rekrutuj online bez pośredników i dodatkowych kosztów

W związku z kryzysem wywołanym epidemią koronawirusa wielu pracodawców zastanawia się gdzie szukać Ukraińców do pracy i jak rekrutować ich w sposób szybki, bezpieczny i całkowicie zdalny. Obecnie dużo trudniej jest dotrzeć do zainteresowanych pracą Ukraińców, a tradycyjne metody rekrutacji okazują się niebezpieczne epidemiologicznie i mało skuteczne.

Właśnie dlatego polscy przedsiębiorcy coraz częściej zatrudniają pracowników z Ukrainy, poprzez nowy, dwujęzyczny portal ukraincydopracy.pl. Działa on na zasadzie internetowej giełdy pracy Ukraińców, gdzię pracownicy z Ukrainy mogą dodać swoje CV lub znaleźć ofertę pracy, i w przeciwieństwie do tradycyjnych portali ogłoszeniowych jest dedykowany do rekrutacji cudzoziemców. Dzięki temu zapewnia:

  • Bezpieczną, szybką i całkowicie zdalną rekrutację pracowników z Ukrainy bez pośredników;
  • Nieograniczony dostęp do szerokiej bazy CV Ukraińców gotowych do pracy;
  • Możliwość dotarcia z ogłoszeniem do ponad 60 000 zarejestrowanych pracowników użytkowników z Ukrainy miesięcznie, chętnych do podjęcia pracy w całej Polsce;
  • Dwie wersje językowe i łatwą komunikację nawet z tymi Ukraińcami, którzy nie znają języka polskiego.
  • Darmową rejestrację i brak ukrytych kosztów dodatkowych;

A do tego, po bezpłatnej rejestracji na portalu ukraincydopracy.pl otrzymasz dostęp do darmowych porad dotyczących prawno-formalnych aspektów zatrudniania pracowników z Ukrainy. Dowiesz się między innymi: gdzie znaleźć Ukraińców do pracy, co to jest pośrednictwo pracy i leasing pracowników z Ukrainy, jak wygląda rekrutacja Ukraińców przez agencje pracy, jak zatrudnić cudzoziemca z Ukrainy samodzielnie?

Dzięki temu będziesz mógł łatwo dobrać formę rekrutacji do swoich potrzeb i szybko znajdziesz Ukraińców chętnych do pracy w Twoim przedsiębiorstwie.

To jedyne takie miejsce w Internecie. Jeśli chcesz łatwo, bezpiecznie i całkowicie zdalnie zatrudnić pracowników z Ukrainy to koniecznie sprawdź serwis UkraincyDoPracy.pl i uzyskaj darmowy dostęp do ponad 60 000 użytkowników – CV gotowych do pracy Ukraińców.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments