Booste zapewnia finansowanie rozwoju właścicielom sklepów internetowych

Czym jest Booste?

Firma sklepy usługi


Branża e-commerce reprezentowana przez sklepy internetowe oraz operatorzy płatności online to naturalni sojusznicy. Sukces jednych napędza sukces drugich. Wysoka sprzedaż generowana przez e-sklep powiększa jednocześnie zyski operatora płatności. Z drugiej strony sklepy internetowe mają do dyspozycji wdrożenie coraz ciekawszych i wygodniejszych metod płatności, które skłaniają klientów do skorzystania z oferty i sfinalizowania transakcji.

Nic dziwnego, że pomiędzy obiema branżami pojawiło się pole do współpracy, czego ciekawym przykładem jest usługa Booste – narzędzie finansowania biznesów e-commerce udostępnione przez operatora Przelewy24.

Kapitał niezbędny do rozwoju

Wśród czynników napędzających rozwój sklepów internetowych należy wymienić dostępność towaru oraz reklamę. Jednak zakup asortymentu i działania marketingowe, mimo dobrej koniunktury, bywają hamowane przez niewystarczająco wysokie obroty. To one również uniemożliwiają zarezerwowanie środków finansowych na rozwój biznesu. Dzieje się tak zwłaszcza na początkowym etapie działalności e-sklepu. Wówczas z pomocą przychodzi Booste – właściciel e-biznesu otrzymuje elastyczne finansowanie działalności związanej z rozwojem, czyli zakupu towaru i działań marketingowych.

Wystarczy jednorazowa opłata

Udostępnienie środków odbywa się na nietypowych zasadach. Wsparcie nie przypomina typowego kredytu czy pożyczki. Użytkownik ponosi jedynie jednorazową opłatę, której wysokość zależy od przeznaczenia środków:

  • 6% udostępnionej kwoty w przypadku działań marketingowych (w tym faktur dla agencji reklamowych)
  • 9% w przypadku udostępnienia środków na zakup towaru

Uproszczone wnioskowanie

O sukcesie w rozwoju biznesu e-commerce decyduje szybki dostęp do gotówki. Dlatego użytkownicy Booste, usługi oferowanej przez P24 (Przelewy24) nie muszą długo czekać na jej uruchomienie. Spersonalizowana oferta dla konkretnego sklepu jest przygotowywana w ciągu 24 godzin. Już po 48 godzinach środki mogą zostać przyznane wnioskującemu. W tak konkurencyjnej branży liczy się każdy dzień. Skorzystanie z usługi nie wymaga weryfikacji zdolności kredytowej, ani żadnych gwarancji osobistych ze strony klienta, co stanowi kolejną wartość dodaną i znacząco upraszcza proces wnioskowania o środki.

Elastyczne warunki spłaty

Właściciel dobrze zaplanowanego biznesu e-commerce potrafi wykorzystać swoją szansę i szybko odnieść rynkowy sukces, dzięki inwestycjom w rozwój. Jednak korzystanie z Booste nie wiąże się z wysokim ryzykiem biznesowym. Tempo spłaty rat jest ściśle uzależnione od obrotów sklepu internetowego. W przypadku niższych przychodów raty będą racjonalnie dostosowane do wyników sprzedażowych, co objawi się w postaci ich niższej wysokości bądź wolniejszej spłaty. Nie wiąże się to jednak ze stratami, ponieważ w Booste jedynym kosztem jest wspomniana wcześniej jednorazowa opłata.

Aby wznieść swój biznes na wyższy poziom, dzięki dodatkowym środkom, wystarczy zarejestrować się do usługi. Jeśli otrzymana oferta spełnia oczekiwania przedsiębiorcy, środki natychmiast trafią na jego rachunek. Później należy jedynie wykorzystać je zgodnie z planem i czerpać oczekiwane zyski!

Więcej na temat ciekawych rozwiązań dla biznesu e-commerce można przeczytać na stronie: https://www.przelewy24.pl/.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments