Kurtyny plandekowe skutecznie chronią przed uszkodzeniem towar w magazynie

Dlaczego warto zainwestować w kurtyny plandekowe?

opinie


Żaden magazyn, a nawet myjnie samochodowe, warsztaty i spawalnie nie mogą istnieć bez odpowiedniego wyposażenia. W tych miejscach panują takie warunki, które muszą być właściwie odizolowane. Istotna jest też ochrona pogodą, która wpływa na pracę w środku z zewnątrz. Czy wiedziałeś, że proste rozwiązanie wcale nie musi być drogie? Przekonaj się sam!

Pomagają oszczędzać przedsiębiorcom

Zasłony z plandek od dawien dawna służą w wielu gałęziach przemysłu. Szybkość instalacji, waga kurtyn i ich trwałość to decydujące czynniki, które sprawiają, że w tym sektorze plandekowe kurtyny są wręcz obowiązkowe. W magazynach lub fabrykach temperatura lubi być różna, dlatego materiał kurtyn ma też właściwości termoizolacyjne. Plandeki nie są przy tym drogie, a z racji tego, co oferują, na pewno opłacalne.

Wysokiej jakości zasłony z plandeki bezproblemowo zatrzymają kurz, wilgoć i pył. A co z ich instalacją? Kurtyny z łatwością można przymocować do ściany i sufitu za pomocą odpowiednich haczyków. W każdej chwili można też zmienić położenie kurtyn i bez zbędnego wysiłku je zdemontować i zwinąć po skończonej pracy.

No dobrze, ale w jaki sposób przyczyniają się do oszczędności?

Skutecznie ochronisz swoje dobra w magazynie przed niepogodą – słońcem, deszczem i wilgocią. Mniej uszkodzonego i zniszczonego towaru oznacza mniej wydatków na naprawy lub kupno nowych artykułów,
W zasadzie pierwszy punkt łączy się z drugim – dzięki kurtynom Twoi pracownicy będą czuć się bezpieczniej. Wiedzą, że zasłony dobrze ich chronią przed szkodliwym działaniem palącego słońca, wiatru i deszczu – tym samym wydajność pracownicza i zadowolenie znacznie wzrośnie,
Kurtyny w żaden sposób nie przepuszczają ciepła, co pozwoli Ci na znaczne ograniczenie wydatków związanych z ogrzewaniem,
Wytrzymałość zasłon z plandeki nie słabnie wraz z biegiem lat – mogą być wielokrotnie demontowane, wieszane i zginane.

Jeśli w Twojej pracy często tryska woda, panują wysokie temperatury lub uwielbia magazynować się kurz, to kurtyny plandekowe z pewnością Ci pomogą. A co z czyszczeniem takich kurtyn? W końcu pył i kurz musi gdzieś osiadać. Do konserwacji wystarczy myjka ciśnieniowa lub ciepła woda. Nie zalecamy za to stosować silnie żrących substancji – szczególnie jeśli na plandece znajduje się nadruk.

Są lekkie, wytrzymałe i po prostu wyjątkowe

Kurtyny plandekowe to lekki i jednocześnie wytrzymały produkt z elastycznej folii. PCV (polichlorek winylu) sprawia, że produkt charakteryzuje się wysoką odpornością nawet na większość środków chemicznych. Zatem przegrody plandekowe świetnie sprawdzają się w niemalże każdej gałęzi przemysłu, a także w handlu i usługach.

Szeroko dostępne są też plandekowe zasłony z oknami, które na pewno widziałeś chociażby w myjniach. A może chcesz skutecznie podzielić pomieszczenia w magazynie? Wierzymy, że ten wpis przybliżył Ci nieco tematykę kurtyn plandekowych. Może zastosujesz je w swojej firmie? Nawet nas to nie zdziwi. Powodzenia!

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments