BZ WBK Karta kredytowa World MasterCard

MasterCard World BZ WBK

Prześwietlamy oferty

Wygląda na to, że z dnia na dzień umacnia się pozycja BZ WBK na rynku polskiej bankowości detalicznej. Bank ten ma w ofercie wszelkie produkty – od tradycyjnych kont bankowych, przez kredyty gotówkowe i hipoteczne, po prestiżowe karty kredytowe. Weźmy więc pod lupę np. oferowaną przez ten bank kartę kredytową MasterCard World.

Jest to jeden z najnowszych produktów oferowanych przez Bank Zachodni. Karta ta pozwala na zbieranie punktów w specjalnym programie, które mogą być następnie wymieniane na atrakcyjne nagrody, np. wycieczki zagraniczne. Dodatkowo posiada ona funkcjonalność płatności zbliżeniowych do kwoty 50 złotych bez podawania PINu, czyli PayPass. Okres bezodsetkowy w przypadku MasterCard World wynosi 54 dni, czyli niespełna dwa miesiące kalendarzowe. Co ciekawe, bank umożliwia przelew z rachunku karty na dowolny rachunek bankowy uznając przy tym grace-period. Pozwala to na np. awaryjne pozyskanie gotówki na zapłatę bieżących rachunków. BZ WBK oferuje tzw. usługę „Ratio„, która pozwala rozłożyć dany zakup wykonany kartą kredytową MasterCard World na wygodne, comiesięczne raty. Opłata za wydanie karty wynosi 125 złotych, jednak może zostać zniesiona pod warunkiem wykonania minimum 3 transakcji bezgotówkowy w przeciągu trzech miesięcy od wydania plastiku. W kolejnych latach aby być zwolnionym z opłaty trzeba wykonać transakcje na kwotę 24 000 złotych w ciągu ostatnich 12 miesięcy użytkowania karty.

Karta MasterCard World oferowana przez BZ WBK jest ciekawą propozycją dla osób wydających kartą płatniczą comiesięcznie kilka tysięcy złotych. Pozwala to nie tylko na zwolnienie z opłaty rocznej za użytkowanie plastiku, ale także na uzyskanie ciekawych bonusów, w formie punktów w programie MasterCard, które następnie można wymieniać na wybrane przez klienta nagrody.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments