Deutsche Bank Premium Club Silver

Sprawdźmy srebrną kartę Premium Club Deutsche Banku

Prześwietlamy oferty

Wielu osobom Deutsche Bank kojarzy się z nieprzyjemnymi doświadczeniami II Wojny Światowej. Tymczasem okazuje się, że bank ten ma bardzo ciekawą ofertę – nie tylko kont osobistych, ale i kart kredytowych. Prześwietlmy więc plastiki oferowane przez tę pochodzącą zza Odry instytucję finansową.

W ofercie banku są zarówno karty standardowe z logo banku – srebrna, złota i platynowa, jak i karty Premium Club. Warto przyjrzeć się tej drugiej grupie, ponieważ zarówno karta Silver, jak i Gold ma bardzo ciekawe atuty w porównaniu do innych, obecnych na polskim rynku kart kredytowych. Niestety nie są to karty dla wszystkich, ponieważ wymagany dochód netto dla karty Premium Club Silver to 2000 złotych. Limit na karcie – w zależności od naszych możliwości i preferencji – może się wahać od 2 do 20 tysięcy złotych. Jeśli wykonamy w ciągu pierwszego miesiąca korzystania z karty choć jedną operację, to bank zwolni nas z opłaty za jej wydanie. Opłata ta jednak nie jest standardowo zbyt wygórowana – wynosi  60 złotych. Jeśli klient wykona tą kartą transakcje na kwotę 12 000 złotych w ciągu roku, to Deutsche Bank zwolni go z opłaty za jej odnowienie. Co jednak jest szczególnego w karcie Premium Club Silver? Karta ta oferuje np. wakacje kredytowe, dzięki temu można wydłużyć raz w roku okres bezodsetkowy do aż 86 dni! Dodatkowo plastik ten upoważnia do wielu rabatów, niedostępnych dla klientów klasycznych kart Deutsche Banku. Oprocentowanie karty wynosi 21,90% w skali roku, a jest okres bezodsetkowy to 56 dni – pod tym względem karta nie wyróżnia się zbytnio na rynku. Jeśli jednak złożymy wniosek o kartę i założymy przy okazji konto DBNet, to zostaniemy dożywotnio zwolnieni z opłaty za eleganckiego, czarnego MasterCarda z PayPass wydawanego przez Deutsche Bank. Karta ta oferuje także rozłożenie wybranych zakupów na dogodne raty – do nawet 24 miesięcy.

Jeśli więc natrafimy na jedną z promocji, która trwa np. teraz, to przy okazji zakładania rachunku osobistego w Deutsche Banku możemy także otrzymać dożywotnio darmową kartę kredytową z logiem jednego z najbardziej rozpoznawalnych banków na świecie. Jest to karta szczególnie dla osób, które lubią płacić kredytówką na co dzień – inaczej jej zalety w postaci np. zniżek staną się bezwartościowe.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments