Pożyczka Inteligo

Pożyczka w Inteligo – sprawdźmy ją

Prześwietlamy oferty

Niewielu pamięta, że Inteligo podobnie jak mBank było prekursorem bankowości internetowej w Polsce. Pomimo tego, że obecnie należy w większości do PKO BP, to idea istnienia tego banku nadal się nie zmieniła. Sprawdźmy więc ofertę kredytową Inteligo, by przekonać się, dla kogo jest ona najbardziej korzystna.

Jest ona w zasadzie dość uboga, ponieważ bank nie oferuje w przeciwieństwie do konkurencji np. kredytów hipotecznych. Bez problemu możemy jednak zaciągnąć w Inteligo kredyt gotówkowy – i to w ciągu nawet 90 sekund! Wszystko się dzieje bowiem „na oświadczenie”, a gotówka trafia bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. Kwota pożyczki może wynosić od zaledwie 500 złotych do nawet 20 000 złotych. Okres spłaty jest dość spory, ponieważ może być równy nawet 96 miesięcy. Co ciekawe, Inteligo w przeciwieństwie do PKO BP nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku. Możliwe jest także odłożenie płatności pierwszej raty kredytu o nawet 3 miesiące. Oprocentowanie pożyczki waha się w granicach 1619% – w zależności od tego, czy posiadam w Inteligo rachunek osobisty z regularnymi wpływami od przynajmniej pół roku, czy też nie. Bank umożliwia także wcześniejszą spłatę zobowiązania (w części lub w całości) bez żadnych dodatkowych opłat.

Nie ma co ukrywać, że jest to ciekawa propozycja dla osób, które w Internecie czują się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Warunki pożyczki są jak najbardziej korzystne, ale pod warunkiem że jesteśmy stałym klientem Inteligo. W innym wypadku znajdziemy na rynku równie konkurencyjne oferty, jak te proponowana nam przez banki internetowe.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments