mBank Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy w mBanku – hit czy kit?

Prześwietlamy oferty

Od niedawna mBank oferuje jako praktycznie jedyny bank w Polsce kredyt samochodowy całkowicie online. Wystarczy posiadać wpływy na rachunek osobisty eKonto przez okres minimum 6 miesięcy, a następnie „zostać wybranym przez bank” i otrzymać „Ofertę dla Ciebie„. Umowa podpisywana jest za pomocą kodu SMS, a środki pojawiają się na koncie w ciągu zaledwie 15 minut. Jak to wygląda w praktyce? Weźmy pod lupę kredyt samochodowy oferowany w największym banku internetowym w naszym kraju.

Warto zaznaczyć, że „Oferta dla Ciebie” nie jest w rozumieniu prawa ofertą, a jedynie pewnego rodzaju reklamą. Dlatego też mBank nie gwarantuje, że otrzymamy kredyt na warunkach przedstawionych w wiadomości przesłanej nam przez bank. Tak czy inaczej warto jednak spróbować, ponieważ skredytować możemy nawet 125% pojazdu, który wcale nie musi być samochodem. Kredyt możemy spożytkować także na zakup motocykla, czy nawet statku wodnego. Co ciekawe, finansowanie udzielane jest jeszcze przed zakupem. Jedynym warunkiem jest to, że w ciągu 3 miesięcy od udzielenia kredytu samochodowego musi przesłać do mBanku np. skan umowy kupna-sprzedaży lub faktury. Inaczej oprocentowanie naszego zobowiązania zostanie zamienione z RRSO 16,65% na nawet 21% – czyli tyle ile wynosi oprocentowanie standardowego kredytu gotówkowego. Na koniec warto dodać, że mBank finansuje nawet kupno samochodu sprowadzonego z zagranicy, który nie jest jeszcze zarejestrowany na terenie naszego kraju. Obecnie trwa nawet promocja, że przy finansowaniu pojazdu poprzez kredyt samochodowy mBanku możemy otrzymać  5% zniżki na ubezpieczenie.

Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych ofert na rynku. Pomimo tego, że nie trudno znaleźć niższe oprocentowanie, to warunki kredytowania na poziomie 125% pojazdu, a dodatkowo pełna automatyzacja procesu podpisywania umowy sprawia, że kredyt samochodowy mBanku jest jak najbardziej warty polecenia przyszłym właścicielom nowych pojazdów.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ARCZI
10 lat temu

No wlasnie czy te kredyty samochodowe to nie jest jakis pic ? Duzo sie mowi, ale czy ktos to przetestowal ?