Toyota Bank

Konto osobiste w Toyota Bank

Prześwietlamy oferty

Na polskim rynku coraz więcej mark samochodów wkracza na rynek usług finansowych. Jedną z nich jest Toyota, która od pewnego czasu prowadzi w Polsce własny bank – Toyota Bank. Choć niewiele osób wie, że tego typu instytucje oferują nie tylko kredyty samochodowe, to warto przyjrzeć się nim bliżej – choćby nawet z powodu oferowanych kont osobistych.

To, oferowane przez Toyota Bank jest niewątpliwie jednym z najkorzystniejszych na rynku – głównie dlatego, że przechowywane na nim środki są oprocentowane jak na rachunku oszczędnościowym 2,75% w skali roku. Zarówno założenie, jak i prowadzenie konto osobistego jest całkowicie darmowe. Bank zapewnia także darmowe wykonywanie zleceń – takich jak przelewy, zlecenia stałe czy polecenia zapłaty. Do rachunku wydawana jest wypukła karta debetowa VISA, której wizerunek może wybrać klient osobiście. Umożliwia ona dokonywanie płatności na odległość, np. przez Internet. Toyota Bank umożliwia bezpłatne wypłaty kartą wydaną do konta z każdego bankomatu w Polsce. Należy mieć jednak na uwadze, że bezpłatne są jedynie pierwsze trzy wypłaty w danym miesiącu kalendarzowym – reszta jest płatna. Bank oferuje jednak aż 4% zwrot wydatków kartą, ale nie więcej niż 760 złotych w skali roku. Środki zwracane są każdego miesiąca na nasze konto w Toyota Banku. Jest to szczególną zaletą dla osób, które aktywnie korzystają z posiadanego rachunku bankowego i wydanej do niego karty debetowej.

Można więc śmiało powiedzieć, że konto osobiste oferowane przez Toyota Bank należy naprawdę do czołówki najlepszych rachunków bankowych w Polsce. Co prawda limitowane bezpłatne wypłaty z bankomatów całym kraju, a także ściśle internetowy charakter banku może zniechęcać niektórych potencjalnych klientów, jednak rekompensuje to duży zwrot wydatków poniesionych kartą czy wysoko oprocentowany rachunek bieżący.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments