mandat

Mandat można zapłacić przy płatności internetowej

Banki Finanse osobiste Konta

Innowacyjne rozwiązania finansowe szturmem zdobywają Polaków. Chętnie korzystamy z takich nowości, ponieważ po prostu ułatwiają nam one życie. Bankowość internetowa pozwala nam na dokonanie wszelkich płatności, bez konieczności wychodzenia z domu. Co ciekawe, za pośrednictwem płatności internetowych można już opłacić mandat.

Gdzie jest to możliwe?

Debrzno, małe miasto w województwie pomorskim, stało się prekursorem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań elektronicznych. Można w nim płacić mandaty właśnie przez Internet. Komendant Straży Miejskiej w Debrznie poinformował opinię publiczną, że udało się wdrożyć system firmy PayU i od początku lutego wszystkie mandaty wystawione przez funkcjonariuszy straży miejskiej, mogą zostać zapłacone przy użyciu płatności internetowych. Warto podkreślić, że jest to pierwsze, ale miejmy nadzieję, że nie ostatnie takie rozwiązanie w Polsce. Płatności mandatów przez Internet będą wygodne i być może zwiększą odsetek zapłaconych tego typu kar przez obywateli.

Zapłać mandat nie wychodząc z domu

Płatności internetowe od dawna umożliwiają Polakom zapłacenie wszelkich rachunków w trybie online. Nie trzeba już stać w banku lub na poczcie, aby zapłacić za czynsz, wodę, prąd, abonament telewizyjny czy za kablówkę. Opłacanie mandatu w Internecie powinno zainteresować konsumentów. Co więcej, jak mówi Komendant Straży Miejskiej w Debrznie, osoba ukarana mandatem będzie mogła sprawdzić status swojej sprawy na elektronicznej Platformie Statusu Wykroczenia.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jacek
11 lat temu

Konto internetowe wole wykorzystac w inny sposob, w Getin mam bezplatnie wiec czesto kupuje za neta i wystawiam aukcje