Nowy supermakler w PKO BP!

Pomimo panującego kryzysu coraz więcej Polaków gra na giełdzie. Trend ten dostrzega największy bank w Polsce – PKO BP – oraz należące do niego biuro maklerskie. Wprowadziło ono właśnie na rynek nową odsłonę platformy transakcyjnej supermakler, dzięki czemu inwestorzy mogą sprawniej dokonywać transakcji – także za pomocą urządzeń przenośnych, takich jak tablety.

Dodatkowo bank zachęca do skorzystania z oferty akurat jego biura maklerskiego poprzez zwolnienie do końca roku z opłat za prowadzenie rachunku i obniżenie prowizji. Promocja jest jednak limitowana dla klientów, którzy założą rachunek maklerski od 13 lutego do 15 maja bieżącego roku. Nowy supermakler został wyposażony w szereg nowych aplikacji, takich jak np. profesjonalne narzędzie do odbioru notowań z giełdy czy analizy techniczne w czasie rzeczywistym. Dodatkowo można skorzystać z opcji własnej analizy, którą inwestor może wzbogacić o szereg wskaźników oferowanych przez aplikację IntraTerm. System supermaklera wzbogacono o panel informacyjny, które podaje wszystkie najważniejsze dane dotyczące rynku kapitałowego – pochodzące zarówno z mniej znanych źródeł, jak i z Reuters’a czy Państwowej Agencji Prasowej. Dzięki temu inwestor może dużo bardziej świadomie podejmować decyzje o zakupie bądź sprzedaży instrumentów giełdowych. Wszystko po to, aby zachęcić zwłaszcza młodych Polaków do inwestowania na giełdzie – mówią specjaliści od marketingu biura maklerskiego PKO BP.

Czas pokaże, czy wiele osób skusi się na ofertę największego banku w Polsce. Warto jednak chociaż spróbować, ponieważ słynące z wysokim opłat biuro maklerskie PKO BP z pewnością szybko nie powtórzy promocji z obniżoną prowizją i darmowym rachunkiem inwestycyjnym do końca roku.


  1. Abstrahując od warunków finansowych, to ten nowy Supermakler interfejsem zjada konkurencję po całości… Jak to połączą z tymi zniżkami, to może być kolejny sukces Pana Jagiełły i PKO pod jego rządami…

    Odp.
  2. Gdyby jeszcze to wszystko działało. Od wczoraj nowy ePromakPlus nie działa, nie ma dostępu do notowań – dział techniczny nie wie dlaczego, każą aktualizować javę i opowiadają bajki. Gówniana aplikacja oraz chyba najgorszy dom maklerski moim zdaniem.

    Odp.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Tagi