Nowa pożyczka Max Pożyczka Mini Rata w PKO BP

Prześwietlamy oferty

Największy bank w Polsce – PKO BP – wprowadził właśnie do swojej oferty nową pożyczkę o nazwie Max Pożyczka Mini Rata. Jest to korzystne finansowanie szczególnie dla osób, które posiadają już rachunek w finansowym gigancie, lecz nie tylko.

Kwota kredytu gotówkowego może wynieść nawet 150 000 złotych – wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej. Co ciekawe, środki pozyskane z pożyczki mogą zostać przeznaczone na skonsolidowanie obecnego zadłużenia – także w innym banku. Jeśli posiadamy regularnie zasilany rachunek osobisty w PKO BP, to bank udzieli nam pożyczki nawet bez przedstawiania zaświadczeń o zarobkach. Pożyczka Max Pożyczka Mini Rata może być udzielona do 30 000 złotych bez zabezpieczeń lub do 15 000 złotych bez zgody współmałżonka. Jeśli zdecydujemy się na zabezpieczenie kredytu na posiadanych lokatach bankowych, to możemy liczyć na dużo bardziej korzystniejsze oprocentowanie, niż to prezentowane w tabeli banku. Jest ono na poziomie od 16,49% do 20,49% w skali roku – w zależności od wiarygodności potencjalnego kredytobiorcy. Obecnie trwa promocja, w której PKO BP zwalnia nowych klientów z prowizji za udzielenie pożyczki gotówkowej. Normalnie wynosi ona aż 5%, więc warto zainteresować się właśnie teraz ofertą finansowego giganta.

Nowa Max Pożyczka Mini Rata jest ciekawą formą krótkoterminowego finansowania dla osób uzyskujących stałe dochody. Jeśli więc dodatkowo jesteście Państwo klientami PKO BP, to warto zdecydować się właśnie teraz na promocyjny kredyt gotówkowy z obniżoną prowizją i niższym oprocentowaniem dla klientów banku.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Prokosh
11 lat temu

No to teraz jeśli chodzi o pożyczki to przelicytowali konkurencję… Strzał w dziesiątkę, że postanowili zadbać o swoich klientów…