Alior Bank

MasterCard World od Alior Banku

Prześwietlamy oferty

Od pewnego czasu coraz większą popularność na rynku kart kredytowych zdobywają plastiki z półki premium plus – czyli np. MasterCard World. Oferują one nie tylko spore limity kredytowe przystępne dla przeciętnego Kowalskiego, ale także szereg korzyści – takich jak zbieranie punktów wymiennych na wybrane nagrody. Tego typu kartę oferuje w Polsce między innymi Alior Bank.

Jest to wypukła karta o eleganckim designie. Posiada ona możliwość płatności zbliżeniowych PayPass, co z pewnością ułatwi życie wielu użytkownikom korzystającym z niej na co dzień. Limit kredytowy może wynosić nawet 100 000 złotych – wszystko zależy od zdolności kredytowej klienta. Pierwszy rok korzystania z karty jest darmowy. Za każdy kolejny przyjdzie nam zapłacić nawet 150 złotych – chyba że wykonamy w ciągu roku transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 25 000 złotych. Każda karta dodatkowa kosztuje 40 złotych. Okres bezodsetkowy wynosi aż 58 dni, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku. Warto go pilnować, ponieważ RRSO w przypadku kredytowania zadłużenia na karcie wynosi nieco ponad 25,00% w skali roku. Zawsze jednak klient może rozłożyć większe wydatki (powyżej 300 złotych) na dogodne raty, oprocentowanie 21,00% w skali roku. Główną zaletą karty MasterCard World wydawanej przez Alior Bank jest to, że posiada ona specjalny program premiowy, a także darmowy pakiet ubepieczeń assistance. Jeśli więc często korzystamy z płatności przysłowiową kredytówką na co dzień, to z pewnością dużą ilość uzbieranych punktów w programie World będziemy mogli wymienić na ciekawe nagrody – nawet takie jak nowy telewizor czy wycieczka zagraniczna.

Jeśli więc poszukujecie Państwo karty kredytowej ze sporym limitem, programem premiowym, a także pewnym prestiżem, to warto zainteresować się ofertą Alior Banku. Z pewnością karta MasterCard World będzie choćby pewnym przedsmakiem luksusu przed takimi plastikami, jak np. MasterCard World Signia. Pytanie tylko, czy uda nam się je w ogóle zdobyć.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments