BPH

Maksymalne Konto w BPH

Prześwietlamy oferty

Niewiele osób na polskim rynku stale przegląda oferty poszczególnych banków, by znaleźć odpowiednie konto osobiste dla siebie czy rodziny. W wielu przypadkach to spory błąd, ponieważ nieco mniej znane banki – taki jak BPH – posiadają w swojej ofercie ciekawe rachunki bankowe. Jednym z nich jest Maksymalne Konto.

Jest to rachunek o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym, który oferuje wykonywanie wszelkich zleceń na nim – zarówno przez Internet, jak i w oddziale BPH – za darmo. Do rachunku wydawana jest prestiżowa karta debetowa MasterCard Gold, która jest wypukła i pozwala na dokonywanie płatności przez Internet. Nie jest pobierana za nią żadna opłata – zarówno za jej wydanie, jak i odnowienie czy użytkowanie. To spory plus dla wielu osób, które niezbyt często korzystają z płatności bezgotówkowych swoim plastikiem. Dodatkowo warto zaznaczyć, że karta debetowa do Maksymalnego Konta pozwala na darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. Pozwala to na swobodę dostępu do gotówki nawet będąc na wakacjach na przysłowiowym drugim końcu świata. Zaletą Maksymalnego Konta oferowanego przez BPH jest także szeroki pakiet ubezpieczeń assistance, a także pakiet Concierge. Jest jednak jeden mankament – rachunek ten jest płatny 14,99 zł miesięcznie. Z pewnością więc nie jest alternatywą dla przeważnie całkowicie darmowych banków internetowych, ale w segmencie rynku takim jak BPH-PKO BP-Pekao SA z pewnością jest jednym z liderów.

Jeśli więc szukacie Państwo wygodnego rachunku bankowego z dostępem zarówno w placówkach, jak i przez Internet, a także karty debetowej pozwalającej na darmowe wypłaty na każdym krańcu świata, to warto nieco bliżej przyjrzeć się ofercie banku BPH. Z pewnością znajdzie Państwo w niej coś dla siebie.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments