Getin Bank

Kredyt na PIT w Getin Banku

Prześwietlamy oferty

Obecnie w Polsce coraz więcej osób zatrudnionych jest w oparciu o umowę o dzieło lub zlecenie. Stwarza to nie tylko problem brak płaconych składek emerytalnych, ale także barierę przy braniu kredytu w banku. Wiele z nich zwyczajnie nie udziela ich, jeśli klient nie posiada umowy o pracę. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Getin Banku.

Ma on w swojej ofercie „kredyt na PIT„, który pozwala na zaciągnięcie pożyczki legitymując się formularzem PIT-11, PIT-40 lub PIT-40A – w zależności od źródła dochodu. Wystarczy udać się do oddziału z dowodem osobistym oraz wspomnianą deklaracją podatkową, aby uzyskać tego typu kredyt. Jest on dostępny dla wszystkich – od osób zatrudnionych na umowę o dzieło, po emerytów i rencistów. Kwota kredytu może wynieść od 5 000 złotych do aż 150 000 złotych bez zabezpieczeń. Oprocentowanie wynosi 17,45% w skali roku – co plasuje „kredyt na PIT” w środku stawki, jeśli chodzi o tanią formę finansowania. Bank obecnie prowadzi promocję, w której klient może uzyskać prowizję za udzielenie pożyczki na poziomie 0% – wystarczy założyć w Getin Banku rachunek osobisty lub lokatę. Dodatkowo każdy klient, który pożyczy od banku więcej niż 5 000 złotych otrzyma bon zakupowy Sodexo na kwotę 100 złotych.

Oferta „kredytu na PIT” jest niewątpliwie ciekawą propozycją dla osób pracujących na podstawie „umów śmieciowych”. Także osoby z umową o pracę, emeryturą czy rentą mogą się ubiegać o taki kredyt bez zbędnych zaświadczeń – wystarczy formularz PIT od pracodawcy/ZUS i dowód osobisty, a kredyt udzielony zostanie udzielony jeszcze tego samego dnia.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hana
Hana
9 lat temu

Kredyt na PIT proponowany przez Getin Bank, to dobra i wygodna oferta w razie nagłych sytuacji i nieprzewidzianych wypadków. Takie sytuacje chyba zdarzają się u każdego, gdy pilnie potrzebujemy gotówki.