MultiBank

Kredyt hipoteczny w MultiBanku

Prześwietlamy oferty

Szukając kredytu hipotecznego warto przejrzeć obecnie ofertę MultiBanku. Jako jeden z trzech banków na rynku oferuje on jeszcze kredyty mieszkaniowe w walutach obcych – i to na dogodnych warunkach. Skupmy się jednak na hipotece w złotówkach.

Warto zacząć od tego, że jej marża może wynieść nawet 1% + WIBOR 3M. Jedynym warunkiem jest założenie przez konta osobistego w MultiBanku i skorzystanie z ubezpieczenia na życie oferowanego przez bank. Okres kredytowania jest jednym z najdłuższych na rynku – może wynieść nawet 40 lat. Zaletą oferty kredytowej MultiBanku jest także fakt, że klient może otrzymać kredyt mieszkaniowy na nawet 110% wartości nieruchomości. Należy pamiętać jednak o tym, że należy ubezpieczyć ewentualny brak wkładu własnego. Tak naprawdę jedynie od nas zależy, czy wpłacimy jakiś wkład własny, ponieważ bank go jak na razie jeszcze nie wymaga – w przeciwieństwie do konkurencji na polskim rynku. Warto zwrócić uwagę na brak prowizji za wcześniejszą spłatę hipoteki oraz brak opłat za rozpatrzenie wniosku, które w niektórych bankach są naprawdę spore. Dodatkowo stając się klientami MulitBanku możemy wnioskować o preferencyjny kredyt gotówkowy lub samochodowy w przyszłości.

Przeglądając dokładnie broszurę reklamową MultiBanku trudno ulec wrażeniu, że to wszystko jest tak idealne, by nie mogło być możliwe. A jednak – banki z grupy BRE Banku nadal są jednymi z najbardziej liberalnych pod względem polityki kredytowej na polskim rynku. Warto z tego skorzystać, ponieważ o lepsze warunki kredytowania nieruchomości naprawdę będzie trudno.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments