mBank

Nowy mBank zagości na polskim rynku

Banki Wiadomości

To już pewne – pojawi się nowa odsłona mBanku. Największy bank internetowy w Polsce, należący do grupy BRE Banku zamierza stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie. Jak tego dokona? Poprzez pełną wirtualizację.

Do tej pory w sieci pojawiały się jedynie niepotwierdzone nigdzie plotki na temat tego, że BRE Bank chce wprowadzić nową markę na rynek. Tymczasem okazało się, że nie będzie to żadna nowa marka – a raczej bank – lecz nowe oblicze popularnego mBanku. Na blogu banku pojawiły się dziś stosowne informacje o tym, że prace „modernizacyjne” zostaną zakończone do końca tego roku. Jak widać konkurencja nie śpi. Pierwszym bankiem wirtualnym na polskim rynku ma być Alior Sync – marka należąca do Alior Banku. Jakie będą jego zalety? Nikt nie chce zdradzić szczegółów, ale rzekomo banki wirtualne mają pozwalać na integracje instytucji finansowej z serwisami społecznościowymi – takimi jak np. Facebook. Dodatkowo korzystając z takiego banku będzie mogli porozmawiać z konsultantem za pomocą kamery internetowej czy złożyć wniosek nawet o kredyt hipoteczny całkowicie online. Serwis transakcyjny ma być dodatkowo wyposażony w opcję grupowania wydatków, dzięki temu w łatwy sposób będzie mogli sprawdzić, ile np. wydaliśmy w zeszłym miesiącu na kosmetyki. Pozwoli to na rozplanowanie budżetu, a także jego łatwą kontrolę.

Nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwać wejścia na rynek dwóch wyżej wspomnianych banków. Każdy z nich zaręcza się, że będzie miał do zaoferowania klientom coś zupełnie nowego. Co to będzie? Jak na razie nie wiadomo, ale z pewnością szykuje się rewolucja na skalę międzynarodową.

 

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments